Opis gry OFM – Online Football Manager

0
174
Rate this post

Menadżer online przeniesie cię do świata piłkarskich rozgrywek, w których liczą się nie tylko umiejętności, ale również umiejętność zarządzania. Stań się menadżerem w piłkarskim świecie!

 

Pod twoimi menadżerskimi skrzydłami w darmowej grze na przeglądarkę OFM – Online Football Manager znajduje się piłkarska jedenastka, którą przyjdzie ci zarządzać. Celem oczywiście jest zwycięstwo i najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. W tym celu musisz uruchomić szare komórki i obrać właściwą menedżerską strategię.

Każdej nocy w grze browserowej OFM – Online Football Manager odbywają się rozgrywki, których wyniki możesz śledzić na bieżąco. Musisz więc odpowiednio wcześniej tak je zaplanować, by twoja piłkarska drużyna odniosła miażdżący sukces nad przeciwnikami. W tym celu musisz skompletować piłkarski dream team, wyszukując i pozyskując najlepszych zawodników. Musisz również nauczyć się wyłapywać młode talenty, które następnie będziesz rozwijał i promował do rangi piłkarskich gwiazd.

Piłkarski menadżer OFM – Online Football Manager stanowi dla ciebie doskonałą możliwość sprawdzenia się w roli osoby zarządzającej finansami odnoszącego sukcesy klubu piłkarskiego. Wszelkie sprawy pieniężne będą więc na twojej głowie, od wyszukiwania sponsorów, przez negocjowanie kontraktów, po zawieranie umów kredytowych. Odpowiednie zarządzanie stadionem również przyniesie twojemu klubowi spore zyski, musisz tylko nauczyć się właściwej strategii.

OFM – Online Football Manager zagwarantuje ci długie godziny taktycznych łamigłówek i menadżerskich zmagań o tytuł najlepszego menadżera piłkarskiej reprezentacji. Tutaj możesz wcielić w życie wszystko, co tylko wiesz o piłce nożnej. Że bramki są dwie, a piłka jest okrągła, to wiedzą wszyscy. Jak zarządzać jednak odnoszącym sukcesy zespołem i zarządzać całym klubem, personelem, oraz dbać o finanse i właściwie ustalać treningi piłkarzy, to możesz pokazać w darmowej grze na przeglądarkę OFM – Online Football Manager.