Opis gry Skyforge

0
158
Rate this post

W tej grze gatunku MMORPG czeka na ciebie ciekawy świat fantasy. Liczne nadzwyczajne stworzenia pląsają się po zakątkach fantastycznej krainy…

 

Skyforge jest darmową grą MMO, odpowiedzialnymi za tym tytułem są Obsidian Entertainment oraz Allods Team. Amerykański deweloper Obsidian Entertainment majsterkował już nad takimi tytułami, jak Neverwinter Nights 2 lub Star Wars: Knights of the Republics, natomiast Allods Team odpowiedzialne jest za darmowy tytuł Allods Online oraz za Hereos of Might & Magic V. W Skyforge czeka twojego śmiałka jedyny w swoim rodzaju rozległy świat, naszpikowany niezwykłymi stworzeniami. Podczas twojej przygody, pełnej niebezpieczeństw i wyzwań, spotykasz fantastyczne postacie, których do tej pory jeszcze nie widziałeś. Na każdym kroku stawiasz czoła wymagającym wyzwaniom, dzięki którym ulepszasz stopniowo umiejętności twojego bohatera.

Bogowie i bohaterowie kształtują ten bujny świat sci-fi. Twoją przygodę zaczynasz w roli zwykłego bohatera, ale w trakcie gry rozwijasz jego umiejętności i przy odrobinie szczęścia staniesz się potężnym śmiałkiem. W przeciwieństwie do większości gier tego gatunku, do twojej dyspozycji stoi tak zwany open class system – twojego bohatera możesz więc całkowicie dopasować do twoich potrzeb.
W grze Skyforge nigdy nie jesteś sam. W dalekich zakątkach świata fantasy natrafisz na niejednego gracza, wraz z którym wyruszysz na kolejne trzymające w napięciu przygody. Jedynie we współpracy z innymi użytkownikami tytułu Skyforge uda ci się obronić świat przed najazdem groźnych przeciwników.

Gra free-to-play Skyforge jest tytułem do pobrania. Aby zerknąć na grę po jej premierze, wystarczy ściągnąć clienta i założyć konto na oficjalnej stronie gry.