Opis gry Dragonica

0
222
Rate this post

Podróż do pełnego przygód fantastycznego świata Dragatoka to okazja do poddania próbie swych wojowniczych umiejętności. Oprócz ekscytujących wyzwań czeka cię tu bowiem również spora dawka emocji.

 

W grze client Dragonica masz do wyboru aż cztery klasy bohaterów, z których każda ma również swoje podgrupy. Klasa Wojowników daje ci możliwość wyboru postaci pomiędzy Rycerzem a Gladiatorem, natomiast klasa Magów dzieli się z kolei na Kleryka i Maga Bitwenego. Możesz także równie dobrze wcielić się w postać Łucznika i Złodzieja. Możliwości masz wiele, jednak upewnij się uprzednio, jakimi mocnymi i słabymi cechami dysponuje dana postać. Zaważy to bowiem na twych losach w grze Dragonica.

Swoją postać możesz następnie dowolnie kształtować jak również wyposażać w dodatkowe itemy wzmacniajace dodatkowo jej charakter. Zarówno nazwa, jak i kolor włosów zależą wyłącznie od twojej wyobraźni. Jeśli już jesteś usatysfakcjonowany wyglądem twojego bohatera, możesz wyruszać na spotkanie przygody w grze client Dragonica.

W grze czekają na ciebie urozmaicone pojedynki PvP, w których możesz wybierać spośród wielu modusów w grze. Możesz zarówno staczać boje w pojedynkę, jak i spróbować swoich sił w potyczkach grupowych do maksymalnie sześciu członków, wyzywając na pojedynek innych graczy. Za każde zwycięstwo w grze client Dragonica czekają na ciebie ciekawe nagrody, które z pewnością wzmocnią inwentarz twojego bohatera. Z każdą walką zyskujesz również kolejne punkty doświadczenia.

Każdy wojownik musi również odpocząć po trudach i znojach poszukiwania przygów w grze Dragonica. W związku z tym do twojej dyspozycji będzie również zaciszny dom, w którym możesz zebrać siły przed kolejną wyprawą w fantastyczny świat pełen przygód i niebezpieczeństw. Nie leniuchuj jednak za długo, przecież czekają na ciebie liczne questy i misje, oraz mnóstwo emocji i akcji w grze Dragonica.