Opis gry Bounty Bay Online

0
195
Rate this post

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Pirackie ekscesy w renesansowej scenerii, niekończące się przygody i podróże w nieznane. A przy tym dreszczyk emocji życia z dnia na dzień.

 

Któż z nas choć raz nie chciałby wcielić się w słynną postać kapitana Jacka Sparrow? Nie oglądać się na nic, po prostu nabrać wiatru w żagle i płynąć na spotkanie przygody? Nie zapominajmy oczywiście o nieodzownej beczce rumu. Nie wiadomo wszakże, czy czasem nie przyda się w charakterze broni.

Grę client Bounty Bay Online rozpoczynasz od wybrania swojego bohatera. Możesz stać się więc Piratem, Robotnikiem, Handlarzem lub Wojownikiem. Jako Pirat oczywiście masz za nic wszelkie krępujące cię reguły i zakazy. Dla ciebie liczy się tylko łup. Ta gra client daje ci nieograniczone wręcz możliwości dowolnego kształtowania twojego bohatera. W zależnosci od wybranej profesji prowadzisz osiadły tryb życia lub też nieustannie szukasz zaczepki i możliwości do czmychnięcia na kolejną wyprawę. Musisz jednak opanować umiejętności właściwe dla wybranego zawodu, możesz też ciągle się doskonalić.

Akcja Bounty Bay Online toczy się w czasach odkrywców, czekają cię więc renesansowe krajobrazy. Masz również podobnie jak inni wielcy odkrywcy, możliwość zwiedzenia ponad 1.500 charaktyerystycznych geograficznych lokacji, począwszy od Wielkiego Muru w Chinach aż po piramidy w Egipcie. W świecie Bounty Bay Online masz do odkrycia 60 miast, a w każdym z nich czeka na ciebie handel, przygoda i niebezpieczeństwo. Podróżujesz powolną łajbą, potężnym statkiem handlowym lub ogromnym i wytrzymałym okrętem wojennym.

W grze client Bounty Bay Online czeka na ciebie mnóstwo ciekawych questów. W każdym mieście czeka zadanie, za które oczywiście spotka cię zasłużona nagroda. Pamiętaj, że każda twoja ingerencja w ten piękny świat ma wpływ na jego kształt. Uważaj więc, kogo zaatakujesz i jakie towary mu dostarczysz. Dobrze przemyśl swoją strategię. W Bounty Bay Online nie ma miejsca na przypadkowe zagrania.