Opis gry DomiNations

0
181
Rate this post

Poprowadź swoją cywilizację od epoki kamiennej, aż do ery lotów kosmicznych. Zbuduj najwspanialszą stolicę świata i zapisz się na kartach historii jako niepokonany dowódca za każdym razem prowadzący swoje wojska do zwycięstwa.

 

DomiNations to mobilna gra strategiczna, która pozwoli ci na przeżycie epickich bitew pomiędzy najbardziej potężnymi narodami świata. Wybierz swoją nację spośród najsłynniejszych cywilizacji świata i poprowadź ją do ostatecznego zwycięstwa. Rozbuduj swoją stolicę, wytrenuj potężną armię i rządź w rankingu przywódców z całego świata.

Wybierz swój naród spośród Brytyjczyków, Francuzów, Niemców, Greków, Rzymian, Chińczyków lub Japończyków, posiadających swoje niepowtarzalne jednostki, bohaterów i budynki, w tym potężne cudy świata. Każdy naród ma swoich legendarnych przywódców, którzy wesprą twoje jednostki w walce. Aleksander Wielki, Kleopatra czy Napoleon z pewnością zwiększą twoją skuteczność na polu bitwy. Natomiast cudy świata jak Piramidy, Koloseum i Statua Wolności, pomimo tego, że będą wymagały ogromnego nakładu środków, to z pewnością skutecznie pomnożą twoją chwałę.

Przemierzaj kolejne epoki historyczne rozwijając swoją cywilizację. Rozbudowując swoją stolicę otrzymasz dostęp do nowych budynków, jednostek i technologii. Dzięki ulepszonym budowlom będziesz w stanie zdobywać więcej surowców, szybciej rekrutować potężne armie i okrytych chwałą historycznych bohaterów. Każda kolejna era pozwoli ci na odblokowanie nowych możliwości, technologii i jednostek. Odkrycie jeździectwa pozwoli rekrutować kawalerię, dzięki prochowi twoje oddziały zaczną strzelać, a pomyśl co się stanie gdy dotrzesz do ery lotów kosmicznych. Nie zapomnij też o elemencie obronnym miasta jakim są mury i wieże obronne. Odpowiednio rozmieszczone powinny zapewnić skuteczną obronę twojej rozwijającej się cywilizacji.

W DomiNations możesz grać sam przechodząc kampanię dla jednego gracza, albo brać udział w walkach PvP z innymi graczami i piąć się w górę rankingu najpotężniejszych przywódców cywilizacji. Warto też dołączyć do sojuszu i wspólnie poprowadźcie wasze oddziały aby pokonać wrogów na całej kuli ziemskiej. Dostępne za darmo na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android DomiNations powinno zadowolić fanów takich gier jak Clash of Clans, Civilization Revolution 2 i Age of Empires: Castle Siege.