Wsiadaj na statek kosmiczny pilocie! Odkryj wszystkie zakątki kosmosu i uważaj na wrogie statki! W kosmosie musisz się przygotować na wielkie, niebezpieczne walki. Zacznij kosmiczną przygodę…

 

W grze na przeglądarkę DarkOrbit Reloaded masz jakiekolwiek szanse tylko z silną flotą. Stwórz własne imperium w kosmosie, które musisz ciągle bronić. Akcja gry DarkOrbit toczy się w odległej przyszłości. Ziema w ogóle nie nadaje się do zamieszkania, jest całkowicie zniszczona. Naukowcy i badacze poszukują nowe przestrzenie życiowe, które też znaleźli między innymi w kosmosie. Coraz więcej ludzi osiedla się na bezpańskich planetach.

Nie tylko na ziemi, też w kosmosie władza i majątek są w centrum zainteresowania. Trzy wielkie firmy wyruszają na poszukiwanie surowców w kosmosie, ponieważ handel nimi jest bardzo lukratywny.

W darmowym tytule DarkOrbit czeka na ciebie wiele zadań: Wciel się w rolę pilota statku kosmicznego i podbijaj planety, aby wygrywać walki dla twojej firmy. Miej na uwadze, że bogactwo i władza są ważne w grze. Rozpoczynasz grę na malutkim statku kosmicznym, ale już za niedługo możesz przejąć wielkie i potężne statki. Masz wielu wrogów, jednak w krótkim czasie zyskasz coraz więcej poważania. Z zaprzyjaźnionymi graczami zawierasz przymierze.

Gra free-to-play DarkOrbit wymaga od ciebie sprytnej taktyki, chytrości, szybkości i do tego odwagi. Poruszaj się ostrożnie po niebezpiecznym kosmosie i uważaj na wrogów, bo jest ich wielu w galaktyce. Mając potężną flotę po twojej stronie każdy będzie się ciebie bał.