Gang i Mafia

0
175
Rate this post

Marzyłeś kiedyś, aby stać się groźnym przestępcą i wzbudzać respekt wśród mieszkańców całego miasta? Teraz masz okazję, ponieważ powstała nowa gra browserowaGang i Mafia. Będziesz tutaj musiał przetestować swój spryt przeciw wielu innym graczom reprezentującym mafię. Twoim życiem kieruje jeden cel – zostać najlepszym mafiozem świata. Gra z pewnością przypadnie do gustu fanom filmów takich jak Ojciec Chrzestny, czy Scarface.

Aby osiągnąć swój cel będziesz musiał handlować narkotykami oraz stawiać czoło innym mafiozom. Wszystko to, aby stać się najbogatszym i najbardziej wpływowym gangsterem w historii. Zyskaj szacunek wśród innych i zakładaj rodziny mafijne, do rozwoju Twojego imperium niezbędna będzie też siła i cała kupa szmalu, bez niego nic się nie uda.

Najlepsi gracze mają szansę zostać jedynym Ojcem Chrzestnym. Gang i Mafia jest grą nieco podobną choćby do Prison Wars. Oczywiście tematyka odbiega nieco daleko (chociaż oba zahaczają o motyw przestępczości), ale model gry jest bardzo podobny. Niestety brak jest tu ciekawych animacji i rzeczy, które przykuwają oko. Samej fabule nie można nic zarzucić, jest całkiem ciekawa i można przy tej grze spędzić nieco swojego czasu.

Plusy gry:

  • Gra stworzona w Polsce

Minusy gry:

  • Szkoda, że ponownie wszystko dzieje się tylko na zasadzie „kliknij tu i tam”

Adres gry: www.gangimafia.pl

Poprzedni artykułGangsters
Następny artykułFreedom Resist
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.