Opis gry Cultures Online

0
227
Rate this post

Jesteś władcą wioski, zatrudniasz pracowników i budujesz stopniowo nowe budynki. Oczywiście nie brakuje też wypraw rozbójniczych. Spraw, aby mieszkańcy twojej wioski byli szczęśliwi…

 

Cultures Online Heroes jest grą strategiczna w stylu „The Settlers”. Liczni, pilni pracownicy krzątają się po twojej wiosce i budują ważne budynki. Dzięki szczegółowej mapie możesz zerknąć na całe twoje terytorium.

Zadowoleni mieszkańcy są bardzo pracowici. Dzięki browarom i piekarniom zapewniasz mieszkańcom dobre samopoczucie. Już biorą się oni do pracy, wspomagają produkcję surowców i badają nowe technologie. W ten sposób twoja wioska w grze Cultures Online prężnie się rozwija. Kolejne plemiona, które mogą stać się twoimi wrogami lub sprzymierzeńcami, osiedlają się w twoim sąsiedztwie. W grze Cultures Online twoi mieszkańcy są zawsze pokojowo nastawieni, jednak mimo tego od czasu do czasu dochodzi do walk w tym wirtualnym świecie. W lokalnym pubie znajdziesz bohaterów, których możesz wysłać na pierwsze misje. W trakcie gry Cultures Online Heroes podejmiesz się też trudnych i zarazem niebezpiecznych zadań.

Wyprawy rozbójnicze odgrywają ważną rolę w tej grze strategicznej. Grę rozpoczynasz w Islandii i już niedługo zaprowadzi cię ona do Orientu, do Francji albo do Afryki Północnej. W różnych zakątkach ziemi czekają na twoich bohaterów misje. Kowal, którego znajdziesz w twojej wiosce, wytwarza broń i uzbrojenie. Dopilnuj, żeby sumiennie wykonywał swoją pracę! Wytrenuj w grze Cultures Online Heroes nowych bohaterów i spraw, aby mogli oni udowodnić swoje umiejętności bitewne podczas emocjonujących walk.