Nurya

0
274
4/5 - (1 vote)

Nurya jest kolejną świetną grą przeglądarkową firmy upjers, czyli twórcy między innymi zielonego imperium, czy wolnych farmerów oraz wielu innych, lecz niestety jeszcze niedostępnych w Polsce.
Dawno temu kalifat Nurya był najpiękniejszą perłą orientu, krajem pełnym cudów i legend, pustynnych wojowników i bohaterskich czynów. Niestety podstępny wielki wezyr przejął władzę w kraju…
To szansa dla Ciebie wojowniku pustyni! Gotowy na największą przygodę Twojego życia?! Wypowiedz wojnę złemu wezyrowi i wyzwól swą ojczyznę spod jego panowania! Pokonaj niebezpieczne potwory, walcz w arenie przeciwko prawdziwym przeciwnikom i uratuj przepiękną księżniczkę Talihar!

Więc o co chodzi w grze?
W Nurya wcielamy się w pustynnego wojownika, którego możemy dowolnie nazwać, a następnie walka z wieloma przeciwnościami losu, aby uratować księżniczkę Talihar. Wraz z wyższymi poziomami mamy do dyspozycji coraz więcej broni oraz ubrań i biżuterii, z których każda podnosi wartości naszego wojownika, czyli siłę, zwinność, wytrzymałość i charyzmę.

Z czasem będziemy także musieli walczyć z innymi graczami na arenie gdzie może nie być łatwo, ponieważ niektórzy z nich są naprawdę świetnymi wojownikami.

W grze będziemy mieli do czynienia z naprawdę sporą grupą różnych przeciwników, a wśród nich między innymi piraci, strażnicy miasta, kamienny strażnik, czy potwór Dorhan. Z niektórymi z nich początkowo może być nam ciężko wygrać, jednak wraz ze wzrostem doświadczenia i zakupie nowych umiejętności w halach mądrości i wiedzy pokonamy ich już bez trudu.

Kolejną rzeczą, którą powinniśmy (niekoniecznie) wykonywać są questy, które przydzielane są w herbaciarni przez Abdula. Możemy podzielić je na zadania główne i poboczne. Pierwsze wykonujemy, aby uratować księżniczkę, a drugie głównie po to, aby podreperować swój budżet oraz zdobyć dodatkowe doświadczenie.

Nurya jest grą, która wciąga już od pierwszego pojedynku. Przeznaczona jest głównie dla osób, które mają dużo wolnego czasu, bowiem po każdym pojedynku musimy odpoczywać 10 minut (lub 5 jeśli posiadamy konto premium), posiada jeszcze kilka niedociągnięć, ale jest jeszcze świeżą grą na naszym rynku i ma naprawdę duży potencjał.

Plusy gry:

  • Ciekawa fabuła
  • Świetna grafika i ruchome sceny walki
  • Wciąga od samego początku

Minusy gry:

  • Kilka niedociągnięć (na arenie mogą nas atakować, lub mścić się gracze, którzy zabiją nas jednym ciosem)
  • Potrzeba dużo czasu, aby zdobywać doświadczenie

Adres gry: www.nurya.pl
Forum gry: www.forum.nurya.pl

Źródło: https://eduplanner.pl/jakie-folie-ogrodnicze-sa-najlepsze-do-ochrony-roslin-przed-szkodnikami-i-ekstremalnymi-warunkami-pogodowymi/

Poprzedni artykułNightwood
Następny artykułParafia
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.