Opis gry 9 Empires

0
164
Rate this post

Stań się panem i władcą prawdziwego imperium w fantastycznym świecie pełnym elfów, syren i duchów. Podbijaj kolejne terytoria i formuj niepokonaną armię siejącą postrach wśród szeregów nieprzyjaciół.

 

W tej grze strategicznej jesteś władcą własnego imperium. Twoim zadaniem jest ciągłe powiększanie terytorium, podbijanie przeciwników i rekrutowanie wojowników do swojej niepokonanej armii. Grę rozpoczynasz od niewielkiego miasta, które już po chwili możesz rozbudować do potężnego i niezwyciężonego terytorium.

Gra browserowa 9 Empires dostarcza ci wrażeń na każdym jej poziomie. Dzięki mapie możesz dotrzeć do najdalszych zakamarków tej niespokojnej krainy a twoi wojownicy na pewną będą mieć ręce pełne roboty w niekończących się pojedynkach.

Gra na przeglądarkę 9 Empires daje ci pole do popisu w zakresie wyboru bohatera. Do wyboru masz jedną z dziewięciu ras, a każda z nich różni się właściwościami bohaterów. Pamiętaj, że rasa twoich wojowników ma znaczenie nie tylko dla ich siły i umiejętności ale również determinuje ich słabe strony. Możesz wcielić się w postać Orka, Elfa lub Syreny tak samo, jak przyłączyć się do rasy Ludzi. Gra 9 Empires daje ci możliwość udoskonalania umiejętności bohaterów, jak również ciągłego ich zbrojenia. Dzięki łatwemu tutorialowi szybko odnajdziesz sie w tym magicznym świecie.

Czy jesteś więc gotów, by stawić czoło czyhającym niebezpieczeństwom i groźnym przeciwnikom? Jeśli będziesz wyjątkowo wytrwały uda ci się podbić wszystkie krainy tej gry i staniesz się niepokonanym zwycięzcą. Na każdym kolejnym poziomie gry stawisz czoła kolejnym kreaturom, więc na pewno nie bedziesz się nudził.