Opis gry Hunt: Horrors of the Gilded Age

0
167
Rate this post

Hunt: Horrors of the Gilded Age to strzelanka z widokiem w trzeciej osobie umieszczona w mrocznym świecie końca XIX wieku, w której wcielisz się w postać łowcy zajmującego się tropieniem i zabijaniem niebezpiecznych monstrów z piekła rodem.

 

XIX wiek w grze Hunt: Horrors of the Gilded Age to czas, w którym dynamicznie rozwijała się nauka, przemysł i ludzka wynalazczość. Wszyscy myśleli, że żyją w najlepszym, złotym okresie historii ludzkości, a przerażające opowieści o potworach oraz makabryczne bajki i mity odeszły już dawno do lamusa. Niestety optymizm ten okazał się na wyrost, bo za plecami powoli odradzało się zło.

W takiej właśnie scenerii ma miejsce fabuła mrocznego shootera od Crytek. W tej darmowej grze na PC będziesz miał możliwość wcielenia się w łowcę i tropiciela potworów, który zajmuje się eliminowaniem niebezpiecznych monstrów. Razem z innymi graczami będziesz mógł tworzyć grupy do 4 osób, które będą ruszały na niebezpieczne wyprawy, broniąc się przed atakami krwiożerczych bestii, a jednocześnie próbując wypełnić powierzone zadanie i upolować ich przywódcę.

Twórcy gry postarali się aby każda z takich wypraw była śmiertelnie niebezpieczna. Wszystkie plansze są generowana losowo, tak więc nigdy nie będziesz pewien co kryje się za rogiem. Im dalej zajdziesz podczas swojej wyprawy, tym trudniej będzie ci powrócić cało do domu. Zwracaj więc uwagę na każdy swój ruch i licz każdy nabój w ładownicy, a co najważniejsze, współpracuj ze swoimi partnerami. Co z tego, że razem z towarzyszami w końcu dopadniecie i upolujecie poszukiwanego potwora, skoro nie uda się wam już wrócić do domu. Musisz być zawsze gotowy na sytuacje kiedy to z myśliwego sam staniesz się zwierzyną.

Jako że twórcy gry popuścili wodzy fantazji, powinieneś znaleźć w grze mnóstwo świeżych pomysłów i wciągających przygód w tej strzelance do ściągnięcia na PC i konsole. Każda plansza powinna być dla ciebie niespodzianką, dlatego będzie to wymagało od ciebie i twojej grupy ciągłej współpracy aby przeżyć w waszym pościgu za ostatecznym przeciwnikiem.