Opis gry Aion

0
223
Rate this post

W świecie Arteia oczekują cię pełne eksytujących wrażeń przygody. Oczywiście jeśli nauczysz się władać własnymi skrzydłami. Wkrocz w centrum odwiecznego konfliktu dobra ze złem.

 

W fantastycznym świecie Aion poznasz istnienie dwóch wymiarów, w grze trwa bowiem odwieczna walka dobra ze złem, symbolizowana tu przez wojnę między Aniołami i Demonami. Przystępując do gry musisz więc opowiedzieć się po jednej ze stron, a następnie z całym swym męstwem rzucić się w wir walki.

Gra client Aion z gatunku MMOPRG przeniesie cię do fantastycznego świata Arteia, w którym twoja wyobraźnia nie będzie znała żadnych ograniczeń. Wybierając jedną z dwóch frakcji w grze decydujesz się również na wybór klasy swojego bohatera. Do twej dyspozycji jest Wojownik, Mag lub Duchowny. Każda z klas charakteryzuje się unikalną kombinacja skillów i umiejętności, które możesz również dalej udoskonalać wraz z twoim postępem w grze. Możesz również rozwijać swoją postać dzięki swobodnemu wyborowi profesji postaci i drogom jej dalszego rozwoju. Swoboda ruchu w świecie gry Aion pozwala ci nie tylko wznosić się w powietrze dzięki własnej parze skrzydeł, ale również na wspinanie się po skałach i mnóstwo innych interakcji ze środowiskiem gry.

Przeogromny świat gry Aion stoi przed tobą otworem, rozległe lokacje naszpikowane są wymagającymi instancjami i potężnymi bossami. Oprócz graczy napotkasz bowiem na swej drodze niekończące się hordy przeciwników. W grze możesz poddać próbie swe wojownicze umiejetności dzięki licznym okazjom starć PvP. Możesz także połączyć się z innymi graczami, by w grupie osiągać wspólne cele w imieniu tej samej frakcji.