Opis gry Immortalis

0
229
Rate this post

Zbuduj swoją własną, niepokonaną armię nieśmiertelnych. Magia i niezwykłe, potężne istoty pomogą ci poznać smak triumfu w kolekcjonerskiej grze karcianej fantasy Immortalis.

 

Bramy do mistycznego świata nieśmiertelnych bohaterów właśnie się otworzyły. Dzięki Immortalis, darmowej do pobrania ze sklepu iTunes lub Google Play grze mobilnej, fani karcianek, mogą spotkać się teraz w jednym, wirtualnym miejscu i rozpocząć wielkie igrzyska PvP. Jeden sprawny download na smartfona lub tablety wydana przez zespół AeriaGames gra z gatunku Trading Card Games może trafić w twoje ręce.

Trzeba sporo odwagi, żeby ujarzmić te wszystkie potwory, demony i magiczne bestie, które szaleją po świecie Immortalis. Jeżeli już jednak uda ci się uzyskać pełną kontrolę nad przynajmniej częścią z tych niezwyklych, nieśmiertelnych istot… Niech zadrżą twoi wrogowie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz tryb realizacji questów, czy skupisz się głównie na pojedynkach z innymi graczami, solidna talia stanie się twoim niezawodnym orężem. Przez Immortalis przewija się łącznie ponad 1000 nasyconych magią, przepełnionych siłą i reprezentujących nieśmiertelne postaci kart. Tak duży wybór możliwości daje prawie nieograniczone pole do wypracowania sobie własnej, skutecznej strategii gry. Jeżeli nie możesz się zdecydować na jedną taktykę, możesz podczas potyczek posiłkować się drugą, dodatkową talią.

Podczas przemierzania rozległych krain Immortalis, na swojej drodze znajdziesz oczywiście wiele questów. Realizacja zadań będzie sowicie nagradzana więc warto poświęcić trochę czasu na zdobywanie doświadczenia i cennych łupów, które mogą ułatwić przyszłe walki. Trudno zdecydować, czy większych emocji dostarcza eksploracja przedziwnych zakątków stworzonego przez AeriaGames (Echo of Soul, Battles and Monsters) świata, czy starcia PvP. Na pojedynki możesz wyzywać nie tylko innych graczy, ale nawet całe Gildie, jeżeli sam zdecydujesz się dołączyć do któregoś ze zgrupowań. Który tryb jest ciekawszy? Na szczęście nie musisz wybierać i bez żadnych przeszkód możesz urozmaicać sobie grę decydując się na naprzemienny rodzaj rozgrywki.