Opis gry Xhodon

0
337
4/5 - (1 vote)

Twemu sercu bliższe jest Światło czy Cień? Chcesz stać się władcą czasu? Masz teraz możliwość sprawdzić się jako potężny Mag w grze pełnej przygód i magii, w której wszystko jest możliwe.

 

Przed rozpoczęciem gry wybierasz jeden z dwóch światów: Świat Karsnoludów lub Świat Trolli. Następnie opowiadasz się po stronie Światła lub Cienia. I już jesteś w grze. Teraz musisz tylko przetrwać. W grze browserowej Xhodon wcielasz się w rolę Maga a Drzewo Życia bedzie twoim przewodnikiem. Otworzy ono przed Tobą wszystkie tajemnice świata Xhodon oraz przygotuje dla ciebie liczne zadania i wyzwania. Wyjątkowy system zaklęć w grze przeglądarkowej Xhodon powoduje, że sam stajesz się panem czasu. Ty decydujesz kiedy powstaną kolejne budynki i stworzenia w grze.

W grze brrowserowej Xhodon twój bohater udaje się na misję odnalezienia świętego Artefaktu. W międzyczasie parasz się również handlem z innymi graczami. Śledź uważnie Szalone Oko, ono umożliwi ci niezwykłe odkrycia w grze. W trakcie swojej przygody w Xhodon zbierasz magiczne przedmioty, które zwbogacą twoją magię. Twój Mag jest w ciągłym kontakcie z innymi graczami, możesz wymieniać z nimi swoje przedmioty.

W trakcie swej podróży po grze napotkasz różnorodne stworzenia i innych bohaterów, z którymi wspólnie bedziesz przemierzał ciemne, złowrogie lasy tego fantastycznego świata. Poznaj wszystkie tajemnice Xhodon i naucz się coraz lepiej wykorzystywać swoją magię. Niezależnie od tego, czy staniesz po stronie Światła, czy też opowiesz się po stronie Cienia, w grze Xhodon czekają na ciebie liczne questy, magiczne przedmioty wzmacniające twoją siłę oraz przygoda czekająca na każdym kroku.

Źródło: https://studentwpodrozy.pl/jakie-sa-twoje-najlepsze-wskazowki-dla-podrozujacych-szukajacych-luksusu-przy-ograniczonym-budzecie/