BeStudent

0
160
Rate this post
BeStudent to innowacyjna gra browserowa, w której możesz wcielić się w rolę studenta. BeStudent jest grą RPG, w której rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym i wyłącznie od ciebie zależy, jakie życie będzie prowadził twój wirtualny odpowiednik. W tej grze nigdy nie spotkasz wirtualnych graczy – botów! Wszystkie osoby, które będziesz miał okazję poznać w stworzonym przez nas świecie to ludzie, którzy tak jak ty chcą być najlepszym oraz świetnie się bawić.

Grę rozpoczynamy będąc zwykłym, nie rzucającym się w oczy osobnikiem, który jak większość ludzi w realnym świecie nie wie co ze sobą zrobić po otrzymaniu wyników maturalnych. Wraz z biegiem czasu, stajemy się coraz bardziej unikalną postacią, która zaczyna różnić się od innych dosłownie wszystkim. Jeśli sprzyja nam szczęście to możemy liczyć na pomoc materialną rodziców, za którą opłacimy nasze wyśnione studia, kupimy ubrania, decydujące o naszym wizerunku czy też zainwestujemy trening, aby nasza postać była lepsza od innych.

Jednak nie zawsze możemy liczyć na pomoc rodziców, bywa i tak, że będziemy musieli nocami zarabiać aby związać koniec z końcem. Naszym jedynym kwaterunkiem będzie ławka w parku, na której ledwo się zmieścimy, a o wynajęciu choćby 1-pokojowego mieszkania będziemy mogli tylko śnić. Jednak wraz z upływam czasu, możemy liczyć na to, że szczęście uśmiechnie się także i do nas.

BeStudent zapewnia nie tylko godziny dobrej zabawy czy też nieprzespanych nocy, ale także w realny sposób przedstawia to wszystko, co spotka nas lub już spotkało w prawdziwym świecie. Wirtualny świat BeStudent jest odzwierciedleniem prawdziwego świata i naszego życia, które jak wiemy nie zawsze usłane jest różami. Tutaj to Ty decydujesz jak będzie ono wyglądało – można powiedzieć, że otrzymujesz drugą szansę na poprowadzenie swego życia.
Myślisz, że to już wszystkie atrakcje które czekają cię w naszym świecie? Jeśli tak, to jesteś w błędzie. Opisanie wszystkich funkcji, jakie oferuje nasza gra zajęło by nam mnóstwo czasu, dlatego też nie chcemy zanudzać cię nudnym tekstem a już teraz zaprosić do rejestracji oraz wspólnej zabawy. Dla najaktywniejszych studentów czekają nagrody, w tym laptop, oraz telefony komórkowe.
Plusy gry:
  • Ciekawa, nieporuszana dotychczas tematyka
  • Nagrody
Minusy gry:
  • Pomimo dobrego wykonania, szkoda, że nie stworzono jej w konwencji z animowaną grafiką i większą dynamiką.
Adres gry: www.bestudent.pl