Opis gry Little Raiders: Robin’s Revenge

0
252
Rate this post

Witaj w lesie Darkwood, gdzie ukrywa się jeden z najsłynniejszych łuczników świata, szlachetny Robin Hood. Wciel się w jego postać, zbierz grupę wyjętych spod prawa awanturników, wyrusz na przygody, zabieraj bogatym i dawaj biednym!

 

Little Raiders: Robin’s Revenge to gra łącząca w sobie elementy RPG i strategii z budowaniem bazy, a wszystko to w oprawie sympatycznej pikselowej grafiki. W tej darmowej grze na smartfony i tablety poznasz historię Robina od samego początku, kiedy to zły szeryf niszczy rodzinną wioskę twojego bohatera. Jest to punkt zwrotny w życiu młodzieńca, w którym zostaje on wyjętym spod prawa zbiegiem i rusza do walki przeciw nieuczciwym władzom. Do dyspozycji będziesz miał 5 bohaterów, których najpierw będziesz musiał uratować z opresji, a potem wyszkolić i poprowadzić ku przygodzie. Każdy z nich posiada swoją specjalną umiejętność, którą może wykorzystać podczas walki. Będą czekały na ciebie różnorodne misje, w których będziesz mógł prowadzić grupy awanturników dowodzone przez Robina i jego przyjaciół. Czasem będziesz musiał kogoś ochronić, czasem zmierzyć się z grupą zbójów szeryfa, a innym razem zaatakować ich obóz. Początkowe misje są łatwe, ale z biegiem czasu będziesz musiał się zmierzyć z naprawdę groźnymi przeciwnikami, których pokonanie da ci dużo satysfakcji.

Twoją leśną kryjówkę będziesz budował na starym dębie, którym opiekuje się magiczny duszek Wakaba. Do wyboru będziesz miał aż 15 rodzajów budynków, które będziesz budował oplatając potężny pień drzewa. Każdy zdobyty przez ciebie poziom będzie powodował, że drzewo urośnie kawałek, dzięki czemu będziesz mógł pomieścić kolejne budynki. Oprócz szkolenia twoich bohaterów, będziesz mógł także wyposażać ich w nowy ekwipunek, które wyprodukujesz w wybudowanych w twojej bazie warsztatach.

Little Raiders Robin’s Revenge to sympatyczna gra przygodowa free-to-play z elementami strategii na iOS, która charakteryzuje się bardzo przyjemną pikselową grafiką, przywodzącą na myśl najlepsze tytuły ze starych przenośnych konsol, a rozgrywce towarzyszy klimatyczna muzyka podkreślająca każdy element gry.