Opis gry Supremacy 1914

0
169
Rate this post

Akcja gry strategicznej toczy się podczas Pierwszej Wojny Światowej. W tej grze tylko ty podejmujesz ważne decyzje dotyczące wojny. Spraw, aby twój kraj wygrał wojnę…

W grze strategicznej Supremacy 1914 znajdziesz się w trzymającej w napięciu Europie. Na początku XX wieku kraje europejskie walczą o cenne surowce oraz o władzę. Również ty podejmujesz w grze Supremacy 1914 trudne wyzwanie. Aby móc je wykonać, musisz dokładnie przemyśleć swoją strategię i udowodnić swoje umiejętności dyplomatyczne. Stwarzając potężne sojusze masz szanse na wygraną i przy odrobinie szczęścia zostaniesz bezspornym władcą.

Ostre bitwy oraz kwitnąca infrastruktura są podstawą dla twojego zwycięstwa. Za pomocą mapy prowadzisz twoje jednostki podczas wojny. Budujesz fabryki, koszary i porty oraz zapewniasz mieszkańcom wyżywienie. Dzięki temu staną się oni bogaci i szczęśliwi oraz będą tobie wierni.

Zwycięstwo osiągniesz tylko dzięki pomocnym sojuszom i mądremu postępowaniu. W czasie rzeczywistym mierzysz się z innymi władcami. Pamiętaj, że podczas wirtualnej Pierwszej Wojny Światowej czeka na ciebie kilka wyzwań. Ten świat jest pełen niebezpieczeństw, tak więc przygotuj się już teraz na najgorsze.

Przy odrobinie szczęścia, za pomocą sprytnej strategii i dzięki mocnemu sojuszowi masz szansę na wygraną. W grze Supermacy 1914 tylko ty jesteś odpowiedzialny za zwycięstwo lub ewentualną porażkę.