Opis gry GodStoria

0
182
Rate this post

Czy wiesz, która książka ma największy nakład na świecie? Nie, to wcale nie ostatnia część Herrego Pottera, tylko Biblia. Teraz możesz sam pobawić się w stwórcę i wejść do księgi Genesis.

 

W tej strategicznej grze przeglądarkowej możesz przeżyć na żywo historię stworzenia. Nie musisz znać biblijnych opowieści na pamięć, aby móc świetnie spędzić czas grając w GodStoria. Możesz więc stać się Abrahamen i przeprowadzić podążający za tobą lub przez Morze Czerwone. Udajesz się więc wraz z ufającym ci tłumem w podróż, której zwieńczeniem będzie wolność i prawda.

W grze browserowej GodStoria masz możliwość przeżywania na nowo historii spisanych przed wiekami w świętej księdze. Musisz jednak wypełnić różnorodne zadania, które wcale nie będą takie proste. Po zaliczeniu każdej misji zostaniesz oczywiście sowicie wynagrodzony co tylko przezpieszy twą wędrówkę w grze i powiększenie twojego ludu. Twoja wędrówka rozpoczyna się w Ur, udajesz się więc poprzez Haran aby w efekcie końcowym zawitać w ziemi Canaan.

Wznosisz więc budynki, korzystasz z zasobów naturalnych: drewna, minerałów, nasion oraz cegieł, ale musisz też uważać na wrogie ludy, które nie zawsze przybywają w pokojowych zamiarach. Przywódcy twoich grup wzmacniają swą siłę i zbierają punkty doświadczenia wraz z każdym pokonanym przeciwnikiem. Masz więc okazję nie tylko sprawdzić się w roli stratega, ale również znajdziesz w GodStoria elementy gry RPG, które uczynią twoje życie w Ziemi Obiecanej jeszcze ciekawszym.

Po zalogowaniu się do gry GodStoria przystępujesz do dzieła. Od razu czekają na ciebie misje, pytanie jest tylko, czy im podołasz. Wiele z czekających na ciebie questów zostało zaczerpniętych z biblii, historie bedą ci więc mniej lub bardziej znane, a tylko od ciebie będzie zależało, jak dalej potoczy się dzieło stworzenia.