Opis gry Dogs of War Online

0
229
Rate this post

Trzy frakcje, które nie mogły być bardziej odmienne toczą zawzięte walkę o dominację w alternatywnym świecie fantasy.

 

Dogs of War Online jest rundową grą strategiczną, w której przejmujesz dowództwo nad drużyną najemników. Twoje zadanie polega – rzecz jasna – na poprowadzeniu swoich psów wojny do zwycięstwa nad rywalizującymi frakcjami.
Entuzjastom gier planszowych lub nawet konkretniej mówiąc tabletopów, zapewne znany jest system Confrontation. Owy system około roku 2000 wywołał istny szał, szczególnie z powodu swoich indywidualnych miniaturek metalowych. Nie dziwi więc, że w grze do wyboru są trzy frakcje znane już z wersji offline. W arenach świata Aarklash o dominację będą więc walczyć armie noszące sztandarty Lwa, Barana i Wilka. Przedstawiciele Barana, są kultystami mrocznej sztuki nekromancji. Czczą oni bóstwa podziemi a ich wojska składają się głównie z żywych trupów. Zdecydowanym przeciwnikiem tej armii ciemności są praworządni ludzie z królestwa Lwa. Szczególnie podziwiani z powodu swoich dzielnych i nie ustraszonych paladynów. Trzecią frakcją są stworzenia z plemiona Wilków. Ci potężni wojownicy swoim wyglądem przypominają wilkołaki. Chodź neutralni, są uważani przez innych za niegodnych rabusiów. Ich nieludzka siła pozwala im stanąć nieustraszenie do bitwy nawet z przeciwnikiem mającym przewagę liczebną.

Każda frakcja ma różne typy oddziałów do dyspozycji, z których każda ma swoje specjalne zalety. Na hexagonalnych polach bitwy rządzi prawdziwa rzęź, co oznacza że jak najszybciej powinieneś zapoznać się z twoimi oddziałami i jak najbardziej wykorzystać ich śmiercionośne zalety w twojej strategii. Tylko w ten sposób uda ci się unicestwić oponenta.
Pomiędzy pojedynkami i bitwami będzie również wystarczająco okazji dla ciebie aby poprawić statsy twoich najemników. Każda sukcesem ukończona misja podaruje tobie punkty doświadczenia, za pomocą których możesz doszlifować specjalne zdolności. Dogs of War jest darmową grą internetową, która pozwoli tobie toczyć krwawe bitwy w mrocznym świecie fantasy. Wytrwałością i zdecydowaniem wygrasz wiele bitew i niebawem osiągniesz status prawdziwego onlinowego weterana.