Opis gry Armored Warfare

0
225
Rate this post

Szybkim krokiem do walki! Wyrusz za sterem czołgu na pole bitwy, na którym czekają cię trzymające w napięciu starcia.

 

W darmowej grze pełnej czołgów nigdy nie będziesz mógł odpocząć. Ciągle gdzieś coś eksploduje, a parę metrów dalej czai się na ciebie następny przeciwny gracz. Jeśli wyruszysz solo na pola bitewne darmowej gry Armored Warfare, na pewno nie wygrasz, dlatego powinieneś dołączyć do innych graczy, jeżdżących pojazdami pancernymi po urozmaiconych mapach tytułu. Wraz z zaprzyjaźnionymi graczami stawiasz czoła wymagającym wyzwaniom i kooperacyjnym kapaniom. Za sterami twojego czołgu odkrywasz zakątki rozmaitych map, a od czasu do czasu ulepszasz własne pancerne pojazdy, aby przetrwać nawet najostrzejsze walki.
Ale uwaga: Jak tylko zauważy cię jakiś wróg, powinieneś nastawić się na dziką wymianę strzałów. Defensywny sposób postępowania od czasu do czasu nie jest nawet złym pomysłem…

Każdy czołg przekonuje innymi zaletami, na które warto jest zwrócić uwagę. Za sterem ciężkiego nowoczesnego pojazdu pancernego nie ruszasz się tak szybko po mapach gry, jak na przykład zwinnym czołgiem lekkim. W grze do pobrania Armored Warfare jedynie ty decydujesz, jakim czołgiem będziesz brał udział w ostrych starciach wirtualnych. Najważniejsze, że również w sytuacjach pełnych akcji poradzisz sobie z kierowaniem pojazdu. Zależnie od twojego aktualnego wyzwania i trybu gry, musisz dokładnie przemyśleć sobie sposób postępowania na mapie. Każda sytuacja wymaga indywidualnych reakcji.

Studio deweloperskie Obsidian Entertainment zapewnia, że do gry regularnie zostaną wprowadzone dodatkowe tryby, pojazdy, bronie i ulepszenia dla czołgów.