Opis gry S4 League

0
149
Rate this post

Futurystyczna strzelanka pełna akcji, w której możesz grać z graczami z całego świata. Grafika może i jest komiksowa, ale za to broń jak najbardziej wybuchowa i śmiercionośna.

 

Gra S4 League jest dynamiczną grą online pełną akcji, w której kierujesz poprzez animowany świat 3D stworzonym przez siebie awatarem. Celem gry jest pokonanie przeciwników – w pojedynkę lub razem z innymi graczami. W tym celu masz do dyspozycji liczną broń i różne umiejętności.

Po pobraniu gra S4 League rozpoczyna tworzenie twojego bohatera. W twojego bohatera zostanie tchnięte życie, od ubioru poprzez kolor włosów, aż po rysy twarzy. Już na tym etapie staje się jasnym, że kwestia ubioru w grze S4 League odgrywa ważną rolę. Opcjonalnie możesz też przystąpić do tutoriala, gdzie nauczysz się podstawowych ruchów. Następnie możesz powoli zacząć orientować się w grze, wypełniać pierwsze misje, podczas których poznajesz cechy gry i w nagrodę dostajesz parę PEN, waluty występującej w grze. Otrzymane PEN’y możesz wymienić na nową broń, narzędzia czy też umiejętności.

Z każdą nową misją polepszasz swoje umiejętności i uczysz się jak posługiwać się nowymi zabawkami. Nabyta zdolność taka jak „Invisible” albo „Anchoring” pomoże ci zaskoczyć przeciwnika z ukrycia albo będzie przydatna w szybkiej ucieczce.

Oprócz misji masz też do dyspozycji dwa główne tryby. W klasycznym Deathmatch musisz, w wyznaczonym czasie, pokonać jak największa ilość innych graczy, nie ginąc przy tym. W trybie Touchdown musisz wraz z innymi graczami przechwycić piłkę zwaną Fumbi i umieścić ją w bramce wroga. W tym trybie ważna jest umiejętność gry w zespole. Dostosuj zdolności twojego bohatera do twojego kolegi z zespołu i zwiększ tym samym efektywność całej grupy.

Gra S4 League wyróżnia się przede wszystkim swoją dopracowaną komiksową grafiką. Taktyka i umiejętność pracy w zespole są decydującymi cechami, które w tej grze poprowadzą cie do zwycięstwa.