Opis gry Pirate101

0
184
Rate this post

Szczury lądowe nie mają wstępu na pokład! Tylko doświadczeni kapitanowie i majtkowie, o ile zajdzie potrzeba. I beczki rumu, wszakże czeka cię długa podróż pełna niebezpieczeństw.

 

Utrzymana w pirackim stylu gra Pirate101 to gra z gatunku RPG, w której wcielasz się w postać, nie inaczej, pirata. Pełen przygód świat fantasy pełen bajkowych okrętów czeka na prawdziwego wyjadacza morskich bitew. Tyle, że w odróżnieniu od innych pirackich gier online swoich przygód nie przeżywasz na morzu, lecz w powietrzu, pośród chmur.

Latające okręty pirackie stanowią więc kanwę dla twojej niezapomnianej przygody w fantastycznym świecie gry online Pirate101, w której spotkasz baśniowe stworzenia i odrobinę magii, a co najważniejsze, mnóstwo ukrytych skarbów do znalezienia. Twój pływający w przestworzach statek stanie się twoim domem i jednocześnie areną, na której będziesz podejmował wyzwania rzucone ci przez innych śmiałków.

Na twojej lewitującej łajbie czeka cię mnóstwo zadań, musisz bowiem pilnować, by armaty były zawsze załadowane, a w bocianim gnieździe zawsze musi siedzieć jeden z majtków i pilnować obranego kursu. Musisz również zadbać o trening swojej załogi oraz zapasy jedzenia i rumu. Stworzona przez ciebie postać w grze online Pirate101 będzie podróżowała przez komiksowy świat fantasy, eksplorując jego wszystkie zakamarki, by czasem zejść na ląd i odwiedzić tętniące życiem miasta i pokryte wulkanami wyspy.

Im więcej wyzwań spotkasz na swej drodze w grze Pirate101, tym bardziej doświadczony stanie się twój bohater. Nie straszne będą mu żadne potwory, te morskie, powietrzne, jak i te lądowe. Stale rozwijaj skille twojej postaci, z pewnością przydadzą ci się wszystkie umiejętności podczas wędrówki przez fantastyczny świat gry online Pirate101. Zwieńczeniem twej ciężkiej i pasjonującej wyprawy będzie tytuł najznakomitszego pirata wszechczasów i sowite skarby.