Opis gry MicroVolts

0
229
Rate this post

Dobrych strzelanek nigdy dość. To teraz mamy strzelankę w ciekawej oprawie: strzelają żywe kostki rubika, baterie, myszy komputerowe oraz inne zabawki…

 

W trzecioosobowej strzelance MicroVolts bohaterowie za wszelką cenę próbują się wyeliminować. Nie do końca jest jasne, dlaczego. Niewykluczone, że sami zainteresowani też nie mają pojęcia. Gra toczy się na twoim podwórku, choć sam pewnie nie miałeś o tym pojęcia. Zabawki walczą między sobą zupełnie przyziemnie o zapasy energii oraz o tytuł pogromcy wszystkich pogromców. Ciężko powiedzieć, że poleje się krew, ale może przynajmniej bateryjny elektrolit lub trociny.

Na rozgrzewkę w grze client MicroVolts wybierasz sobie bohatera. Do dyspozycji masz Knoxa, Naomi, Pandorę oraz C.H.I.P.a. Naomi jako lalka może i wygląda niepozornie i słodko, ale nie daj się zwieść. Wbrew pozorom nie ustaje w poszukiwaniach zaczepki. Jej bronią jest wdzięk i urok, któremu nie każdy się oprze. Knox, fanatyk Hip-Hopu, mimo swej pokaźnej postury jest zwinny jak mangusta. Czasem mówi szybciej niż pomyśli, ale nie zawsze jest z niego taki chojrak, czasem chętnie uniknąłby fizycznej konfrontacji. Swojego bohatera ubierasz i czeszesz oczywiście wedle własnego uznania. Co mamy do dyspozycji na podwórku, czym możnaby uśmiercić przeciwnika? Na przykład tradycyjnie piłę mechaniczną, klucz francuski ale oprócz tego również całkiem pokaźny arsenał bardzo wybuchowej broni. W grze client MicroVolts wyposażasz swojego bohatera najlepiej jak tylko się da.

Gra do pobrania MicroVolts daje ci do dyspozycji zabawę na wielu różnych mapach. Złomowisko, Zamek, Fabryka PVC, Poddasze, Miasto Duchów i Ogród to tylko niektóre z nich. W trakcie gry możesz walczyć z pozostałymi charakterami w siedmiu różnych modusach gry. Jeśli jest to walka wręcz, jest ona dostępna tylko na mapie Szachownicy. Dzięki niej możesz trenować szybkość swoich reakcji. W modusie eliminacji zmieniasz się w myśliwego, który bez skrupułów poluje na swoje ofiary.

A więc nie trać czasu i już teraz wybierz swojego bohatera i wejdź do gry na własnym podwórku, na którym tuż pod twoim nosem ganiają za sobą żądne ofiar zabawki.