Wolf Team

0
167
Rate this post

Wolf Team jest kolejną w ostatnim czasie grą wytwórni Aeriagames, która wchodzi z wielkim hukiem na polski rynek. Widać, że ta wytwórnia nie próżnuje i stara się nam dostarczyć rozrywki na najwyższym poziomie. Tytuł, który opisujemy można zakwalifikować do wielu kategorii, ale najprościej mówiąc jest to Shooter FPS posiadający cechy MMO. Gra oczywiście wymaga pobrania klienta zajmującego niewiele jak na to co oferuje, bo tylko ok 0,5 GB.

Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, znanych doskonale z innych FPS’ów:

  • Deathmatch – gdzie będziemy musieli zabić jak najwięcej razy graczy z przeciwnej drużyny
  • Zniszczenie – podłóż bombę w wyznaczonym miejscu i po prostu przetrwaj
  • Wskrzeszenie – wybij co do jednego graczy z przeciwnej frakcji
  • Przejęcie bazy – zajmujemy jak największą liczbę baz przed upływem końca czasu
  • Polowanie na wilki – w zależności od wybranej rasy zabij wszystkie wilki, lub ludzi

Grafika, którą mamy okazję podziwiać w Wolf Team stoi na naprawdę wysokim poziomie, szczególnie jeżeli pod uwagę weźmiemy fakt, jak mało miejsca gra zajmuje. Po zainstalowaniu i zalogowaniu się do gry powita nas wybór pola bitwy – najlepiej wybrać te, zaproponowane wysoko w wynikach, są bowiem posortowane wg. możliwości łącz internetowych i unikniemy lagów w trakcie rozgrywki. Za każdym razem możemy również wybrać arenę, na której będzie toczyła się walka i udanie się do sklepu po nowy ekwipunek. Znajdziemy tam bronie, postaci oraz specjalnie przygotowane pakiety, które wzmocnią naszego bohatera.

WolfTeam dostarcza mnóstwa świetnej zabawy, podobnie jak niedawno opisywany przez nas World of Tanks, tutaj mamy jednak do czynienia z rozgrywką First Person Shooter. Jeżeli ktoś jest fanem Quake, Unreala, lub wielu innych hitów tego typu to i tutaj na długo zagrzeje miejsce. Jeżeli dodatkowo znajdziemy znajomych, którzy chcieli by z nami rozegrać kilka partii to jest to niemal gwarantowana zabawa na wiele dni.

Plusy gry:

  • Dobra grafika
  • Niewielki klient gry
  • Ciekawe postaci
Poprzedni artykułWorld of Tanks
Następny artykułShaiya
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.