Opis gry Angry Birds Epic

0
179
Rate this post

Wraz ze znanymi śmiałkami serii gier Angry Birds wybierasz się na kolejną przygodę pełną akcji. W kolorowym świecie komiksowym stawiasz czoła wymagającym wyzwaniom…

 

W kolejnej grze z serii Angry Birds odkładasz dobrze znaną procę i sięgasz po miecz. Najnowszy tytuł wydawcy Rovio należy do gier gatunku RPG. Wprawdzie natrafisz ponownie na popularne ptaki z pozostałych tytułów, jednak tym razem czekają cię całkiem inne wyzwania. W przeciwieństwie do pozostałych gier Angry Birds, zapoznasz się tutaj z treściami obszernej opowieści, której szczegóły odkryjesz stopniowo, krok za krokiem. Nastaw się więc na jedną lub dwie niespodziewe zmiany w darmowej grze na smartfony. Gdy tylko podróżujesz po komiksowym świecie Angry Birds Epic, powinieneś nadstawić uszu, jak jakiś ptak (lub jakaś świnia) ma coś do opowiedzenia. Między innymi spotkasz popularnego czerwonego ptaka zwanego Red, Chucka lub Bomba.
W Angry Birds Epic ptak Red jest typowym rycerzem z tarczą i mieczem, a Chuck wciela się w rolę magika z obszernym repertuarem czarodziejskich zaklęć.Gdzie widać miecze i inne bronie, nie trzeba długo czekać na pierwsze walki. Na polach bitwy udowodniasz swoje umiejętności podczas trzymających w napięciu bijatyk bazujących na systemie rundowym. Lecz zanim wyruszyć do pierwszej walki, powinieneś majsterkować nad swoją bronią i pozostałymi itemami, które będą tobie potrzebne do przetrwania w fantastycznym świecie Piggy Island. Kroczyć dumnie a zarazem bezpiecznie po Piggy Island tym razem nie możesz. Nie raz walczysz przeciwko potężnym bossom, których na pewno nie pokonasz jedynie jednym ciosem. Wytęż więc wszystkie swoje siły, trenuj swoje skrzydła i pokaż, co twój upierzony śmiałek potrafi.

Gra na smartfony Angry Birds Epic zostanie wydana przez studio Rovio na urządzenia z Androidem i iOS.