Rappelz

0
157
Rate this post

Tworzenie i zagłada były dwoma żywiołami, które sprawiały, że na świecie była zachowana równowaga. Za każdy z nich był odpowiedzialny jeden z Bogów zasiadających w boskim panteonie – byli oni bardziej szanowani przez innych niż inni Bogowie. Postanowili oni pomóc ludzkości, którą uważali za niezdolną do stworzenia silnej cywilizacji i wysłali nam na pomoc Deva oraz Asura, które miały nam towarzyszyć i pomagać w problemach dnia codziennego. Deva to jasność natomiast Asura mrok.

Po pewnym czasie pojawiła się wśród ludu Gaia pewna wiedźma, która zasiała niepewność oraz strach. Podważała ona autorytet Bogów i zesłanych Bóstw. Do samego końca twierdziła, że jej słowa to najczystsza prawda, a niestety wielu jej uwierzyło i postanowili za nią podążać. Po pewnym czasie zyskała taką władzę, że Asura, Deva i Gaia musiały połączyć swoje siły w walce przeciw niej – w końcu udało się ją schwytać i spalić na stosie. Historia jednak nie kończy się w tak banalny sposób, wyznawcy wiedźmy nie odeszli i nie poprzestali na jej śmierci aż nie odnajdą prawdy.

Rappelz to bardzo popularna, darmowa gra MMO, do której musimy pobrać klienta gry. Przyciągnęła ona już tysiące, a może nawet miliony graczy z wielu krajów. Została stworzona przez ziemniaczaną wytwórnię – czyli gpotato niektórym znana choćby z hitu Terra Militaris. Dla naszej postaci możemy tu wybrać różne umiejętności i moce w taki sposób, aby odpowiadały naszemu stylowi obrony i ataku. Wybierz również specjalizację, która sprawi, że Twoja postać będzie dokładnie taka jak chcesz. Do wyboru są trzy rasy, poznane w opowieści wprowadzającej do gry, czyli Gaia, Deva i Asura i każda posiada specyficzne dla siebie własności, a także pozwalają na różne ścieżki rozwoju.

Gra jest oczywiście w ciekawej oprawie graficznej w pełnym 3d i pozwala na rozgrywkę w czasie rzeczywistym pomiędzy tysiącami graczy. Będziesz tu przemierzać świat i stawiać czoło licznym wrogom. Do działania Rappelz zalecane są: procesor AMD 2,5GHz, 1GB ramu i karta graficzna z 256MB pamięci. Zapewni to płynną rozgrywkę i pozwoli w pełni cieszyć się z rozgrywki.

Plusy gry:

  • Ciekawa fabuła
  • Fajna grafika
  • Mnóstwo graczy

Minusy gry:

  • Nieco duże wymagania sprzętowe