Urban Rivals

0
193
Rate this post

Urban Rivals jest pierwszą grą karcianą, którą przedstawiamy na naszej stronie. Taki typ rozgrywki ma na świecie wielu fanów i mogę zapewnić sceptyków, że potrafi ona zapewnić naprawdę wiele godzin świetnej zabawy. Trzeba się tutaj wykazywać przede wszystkim dobrym poznaniem przeciwnika i przewidywać jego potencjalne ruchy. Walki rozgrywają się tutaj poprzez wybór odpowiednich kart postaci, a zwycięża ta, która posiada lepsze własności.

Urban Rivals jest browserową grą multiplayer, w której możemy pojedynkować się z tysiącami graczy z całego świata. Teraz tytuł ten zawitał w Polsce i zyskuje coraz większą rzeszę wiernych fanów. Rozgrywka toczy się tutaj w czasie rzeczywistym, a wygrywa osoba, która posiada nie tylko mocniejsze karty, ale przede wszystkim potrafi je w odpowiedni sposób wykorzystać. Standardowo na początku rozgrywki każdy otrzymuje 8 postaci, które od teraz będzie mógł rozwijać dzięki walkom z innymi graczami. Po każdym pojedynku nasi bohaterowie otrzymują punkty doświadczenia, które przekładają się na udoskonalanie umiejętności.

Na karcie postaci znajdziemy wiele przydatnych informacji – zarówno nazwę i poziom, który jest przedstawiany w postaci gwiazdek, ale najważniejsze i najbardziej dla nas interesujące powinny być moc oraz obrażenia. To właśnie od nich zależeć będzie, czy zwyciężymy w pojedynku. Aby wzmocnić naszą kartę podczas walki możemy dodatkowo przeznaczyć dla niej kilka, lub kilkanaście pillsów. W łatwy sposób można obliczyć, czy wygramy, ponieważ atak = moc*pillz, zwycięża ten, którego atak jest większy. W rozgrywce z innym graczem zwyciężamy, gdy po stoczonej bitwie posiadamy więcej punktów życia (PŻ) od niego.

Dodatkowo znajdziemy w Urban Rivals misje, których jest aż 350, więc nie musimy się martwić o to, że nam ich zabraknie. Warto je wykonywać, aby otrzymać prezenty i punkty misji. Wszystkie misje są na różnych poziomach trudności, niektóre są trywialne, a inne bardzo trudne. Warto mieć otwarte oczy, ponieważ niektóre z nich są ukryte i dowiemy się o nich dopiero po ich wykonaniu.

Oczywiście to tylko podstawy. Gra jest dużo bardziej rozbudowana niż mogłoby się wydawać. Mamy możliwość rozgrywki w wielu trybach: ELO, survivor, Deathmatch, oraz brać udział w codziennych turniejach. Aby poznać wszystkie opcje trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu, jednak warto tutaj podkreślić, że czas ten mija bardzo przyjemnie i niezauważalnie.

W grze nie mogło zabraknąć kredytów premium. Zakupimy za nie zestawy z nowymi postaciami, lub zdobyć więcej Clintzów.

Urban Rivals to dobry wybór dla fanów gier karcianych w prawdziwym życiu. Wielu z nas pamięta zapewne świetną zabawę jaką kiedyś dawały choćby karty Dragon Ball, znajdujące się w popularnych chipsach. To wszystko znajdziemy także tutaj, tylko, że w dużo ciekawszej formie, z fajnymi animacjami i możliwością gry z tysiącami graczy z całego świata.

Plusy gry:

  • Bardzo ładne grafiki
  • Rozbudowany system, dzięki, któremu szybko się nie nudzi
  • Od początku łatwo się „wkręcić”

Minusy gry:

  • Niestety nie każdemu przypadnie do gustu ten typ gry (chociaż, czy to minus?)

Adres gry: www.urban-rivals.com/pl

Adres forum: http://www.urban-rivals.com/community/forum/

Poprzedni artykułUpologus
Następny artykułWar of Titans
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.