Opis gry Star Wars: Commander

0
181
Rate this post

Stań po jasnej lub ciemnej stronie mocy. Rusz do walki w wojnie domowej pomiędzy potężnym i nieugiętym Imperium, a bohaterskimi i pomysłowymi Rebeliantami. Zbuduj własną bazę na jednej z planet odległej galaktyki w mobilnej strategii Star Wars: Commander.

 

Jeżeli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, a także gier strategicznych pokroju Clash of Clans, to Star Wars: Commander jest grą właśnie dla ciebie. Wybierając jedną ze stron konfliktu, otrzymasz dostęp do kultowych bohaterów i jednostek znanych z filmu. Poprowadź do ataku potężne maszyny kroczące AT-AT, albo myśliwce TIE Fighters po stronie imperium, lub przyzwij do pomocy Hana Solo i księżniczkę Leię grając Rebeliantami.

Zbuduj niepokonaną bazę wojskową, która będzie dostarczać ci sprzęt militarny niezbędny do prowadzenia twojej mobilnej wojny. Postaw centrum dowodzenia, zakłady produkcyjne i badawcze. Przygotuj się do obrony swojej ziemi rozstawiając tarcze ochronne, wieżyczki z działami laserowymi, ciężką artylerię i inne elementy obrony. Każdy z budynków możesz ulepszać do kolejnych poziomów, czyniąc go jeszcze bardziej odpornym i zwiększając siłę rażenia ich broni.

Przygotuj swoją armię składającą się z jednostek piechoty, pancernych, zwiadowczych i lotniczych. Uzbrój ją w najświeższe militarne nowinki techniczne tak i po stronie Imperium, jak i Rebeliantów. Postaw na czele swojej armii kultowych bohaterów Gwiezdnych Wojen i poprowadź swoją armię na podbój baz wrogich graczy. Możesz też wysłać ją na wyprawy na odległe planety galaktyki i wykonywać postawione przed tobą zadania, odkrywając nowe przygody i otrzymując nagrody wzmacniające twoją potęgę militarną. W końcu zakładaj galaktyczne sojusze i prowadź swoich towarzyszy do walki z innymi klanami.

Gra strategiczna Star Wars: Commander dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem iOS, Android i Windows Phone. Niech moc będzie z tobą!