Glory Wars

0
184
3/5 - (1 vote)

Rozpoczynając rozgrywkę w Glory Wars wkraczamy jako wojownik, lub wojowniczka do krainy zwanej Enduria, aby wraz z innymi graczami walczyć przeciw potworom zesłanym przez Bogów. Głównym celem gry jest dążenie do zostania władcą w tej wspaniałej osadzie. Podczas potyczek, które czekają na nas na każdym kroku zdobywamy cenne punkty doświadczenia, które później pozwalają nam osiągać wyższe poziomy.

Oczywiście trzeba pamiętać o ciągłym rozwijaniu swojej postaci, powinniśmy zadbać o takie cechy jak spryt, czy precyzja – dzięki nim będziemy mogli mierzyć się z silniejszymi przeciwnikami. Niezbędnym elementem gry tego typu jest oczywiście bogate wyposażenie wojownika, które także wpływa na jego moc. Jeśli przyjdzie nam do głowy pomysł, aby zawalczyć o tron powinniśmy dołączyć do jednego z rodów, lub sami go stworzyć. W drodze po władzę będziemy musieli pokonać już nie kreatury, a innych graczy, jak się okaże może to być całkiem trudne wyzwanie.

Rozpoczynając grę w Glory Wars powinniśmy w pierwszej kolejności pamiętać o uzbrojeniu wojownika, a przy okazji wspomnieć, że możemy być jedną z postaci, którą wybieramy podczas rejestracji:

  • Rycerz – mistrz w obchodzeniu się z bronią białą, dodatkowo jako jedyny może nosić ciężką zbroję
  • Łucznik – najlepiej posługują się kuszami i łukami, największą zaletą jest możliwość ataku z większej odległości
  • Mag – jego czary powodują, że bez problemu zyskasz respekt w swoim otoczeniu, niestety w bezpośrednim starciu okazują się mało odporni

Glory Wars to gra przeglądarkowa, w której poruszanie się po świecie i opcjach odbywa się wyłącznie za pomocą myszki. Nie ma tutaj może niesamowitej grafiki 3d, ale sceny walki i tak są na lepszym poziomie niż w niektórych innych tytułach tego typu. Powinna ona dostarczyć sporo rozrywki fanom gier strategicznych/MMO, gdzie możemy rozwijać własną postać.

Plusy gry:

  • Niezły wygląd
  • Intuicyjne menu i poruszanie się po grze

Minusy gry:

  • Niewielu graczy

Adres gry: www.glory-wars.net

Adres forum: http://forum.glory-wars.net/?l=17

Źródło: https://powsinogi.pl/jak-powinna-byc-wilgotnosc-w-piwnicy-i-jak-ja-obnizyc-z-wykorzystaniem-preparatu-suchy-dom/

Poprzedni artykułGo2Goal
Następny artykułGenosis
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.