Ruszyły zapisy do alfa-testów Bloodborne

0
113
Rate this post

Macie PlayStation 4 i wyraziliście kiedyś zgodę na udział w alfa i beta testach gier Sony? W takim razie warto sprawdzić skrzynkę mailową, na którą macie założone konto w usłudze PlayStation Network, a być może znajdziecie tam zaproszenie do udziału w testach wersji alfa Bloodborne, nadchodzącej gry od From Software.

Wiadomość jest raczej dość standardowa:

Your skill and dedication have been recognised; you have been selected to join the exclusive Bloodborne™ Alpha Test!

The small-scale test is being conducted in order to gather community feedback and data to improve Bloodborne’s online experience. Click here to learn more about the game.

If you would like to participate in this exciting opportunity to get early access to Bloodborne and a sample of its online features, please complete this exclusive Bloodborne™ Alpha Test enrolment form here.

The Bloodborne Alpha Test is not final. Players may experience bugs and incomplete features that do not represent the final product. Thank you for helping us create a better experience for all fans when the game launches early 2015.

Wystarczy jedynie kliknąć w znajdujący się w wiadomości link, wyrazić zgodę na regulamin testów i…czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy testerzy dostaną możliwość zagrania we wczesną wersję Bloodborne. Niemniej jednak, sam fakt, że Sony i From Software uruchamia takie testy jest już wart uwagi i daje nadzieję na to, że gra będzie dopracowana pod każdym względem. Premiera w lutym 2015 roku, tylko na PlayStation 4.