Smeet

0
247
5/5 - (1 vote)

Smeet jest wirtualnym światem w 3D, do którego możesz dołączyć i brać udział w setkach różnych wydarzeń takich jak wyjście do kina, udział w karaoke, czy wyprawa na mecze sportowe. Możesz tu stworzyć postać, którą zawsze chciałaś, lub chciałeś być i spełnić marzenia. Zawrzesz tutaj mnóstwo nowych znajomości i będziesz się po prostu świetnie bawił. Wszystko jest w oprawie 3D, można powiedzieć, że są to Simsy online, tylko, że tutaj spotykamy codziennie setki innych osób.

Wybierz najpierw swoją postać, którą będziesz mógł później dowolnie zmieniać, zaczynając od ubrań, na fryzurach kończąc. Początkowo mamy niewielki zestaw ubrań i gadżetów, jednak wszystko można z czasem dokupić. W Smeet znajdziemy praktycznie wszystko to co można robić w życiu realnym. Wystarczy kliknąć na globus w dolnym menu, aby wybrać się do klubu sportowego, na zakupy, lub nawet pozjeżdżać na Snowboardzie. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że na przykład udając się w grze do kina, leci tam prawdziwy film. To oczywiście nie wszystko.

W Smeet czeka na nas sporo różnych zadań do wykonania. Mogą to być zarówno proste czynności jak posprzątanie swojego ogrodu i podlanie kwiatów, ale też upieczenie ciasta, czy wybranie się na mecz NBA. Integracja z facebookiem pozwoli ci się dzielić na bieżąco poczynaniami z gry i być może przyciągnąć prawdziwych znajomych do wirtualnego świata. Nie macie czasu wyjść na kawę? W grze możecie zrobić to samo. Istnieje wiele pokojów do których możemy się udać, ale możemy także stworzyć własny klub, do którego będą przychodzili inni gracze, aby tańczyć i dobrze się bawić. Rozwój postaci w Smeet polega na zdobywaniu Fame Points, z kolei dzięki Bosstsom możemy wykonywać różne akcje takie jak choćby wspominane podlanie kwiatów. Walutą premium są Coinsy i jest to chyba największy minus gry. Bez nich po prostu nie da się zdobyć bardzo dużej części przedmiotów.

Pod względem grafiki nie ma się czego doczepić. Jest to przeniesienie Simsów do naszej przeglądarki, oczywiście z troszkę uboższą grafiką. W profilach użytkowników możemy zobaczyć ich prawdziwe twarze o ile dodali je jako avatar. Jest to gra przeglądarkowa z gatunku tych, przy których siadamy „na chwilę”, a gdy ponownie patrzymy na zegarek okazuje się, że spędziliśmy przy niej ładnych parę godzin. Możliwość poznania nowych ludzi i codziennych spotkań w wirtualnym świecie sprawia, że Smeet po prostu uzależnia i chce się do niej wracać. Możliwość dokupywania wciąż nowych przedmiotów, występowanie w grze prawdziwych marek takich jak Timberland, czy Snoop Dogg sprawia, że jest to najlepsze odzwierciedlenie świata realnego w postaci gry online.

Plusy gry:

  • Dobra grafika i elementy prawdziwe (filmy, zdjęcia użytkowników)
  • Dużo możliwości modyfikacji postaci i rozbudowy domu
  • Możliwość poznania mnóstwa nowych ludzi
  • Mocna integracja z facebookiem

Minusy gry:

  • Jeżeli w pokoju jest dużo osób, to gra przycina
  • Za bardzo dużo rzeczy musimy zapłacić kupując Coinsy

Liczba graczy: Powyżej 700 000

Źródło: https://jaksiemalowac.pl/tonik-czy-hydrolat-wybierz-odpowiedni-produkt-dla-twojej-skory