Niezbędnik każdego weekendowego gracza

0
157
Rate this post

Po ciężkim dniu pracy zamierzasz spędzić cały weekend przed komputerem, grając w swoją ulubioną grę? W tym przypadku już w piątek wieczorem powinieneś zaopatrzyć się w kilka niezbędnych rzeczy, które pozwolą Ci nie wychodzić z domu przez kolejne kilkadziesiąt godzin.
Jesteś nałogowym graczem i do pracy chodzisz tylko po to, aby mieć pieniądze na nowe gry i nowoczesne konsole? Ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Doradzamy w nim co należy zapewnić sobie przed weekendem, którego zamierzamy spędzić wyłącznie przed ekranem naszego komputera.

Pretekst

Zastanów się jaką informację przekazać Twojej dziewczynie czy najbliższym, aby nie zawracali Ci głowy w weekend. Ważny wyjazd w delegację? Może bieg survivalowy po lesie, w którym nie ma zasięgu? A może wyjazd na wesele rodziny, która mieszka bardzo daleko od Twojego miejsca zamieszkania? Bądź kreatywny i zapewnij sobie błogi spokój na najbliższe kilka dni.

Brak zobowiązań

Postaraj się wszystkie rzeczy, które zaplanowałeś na weekend zrobić w tygodniu. Zakupy? Podróż do rodziny? A może napisanie kilku stron pracy magisterskiej? Zrób to od poniedziałku do piątku, a w weekend skorzystaj ze swojej wolności i beztroski. Brak zobowiązań w tym czasie będzie idealny do swobodnej gry bez wyrzutów sumienia.

Odpowiedni sprzęt

Przed weekendem poświęconym graniu przetestuj wszystkie sprzęty, które będą Ci do tego celu potrzebne. Czy Twoje pady są naładowane i działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem? Czy słuchawki i mikrofon są odpowiednio podłączone? Czy masz wszystkie niezbędne płyty i aktualizacje, które pozwolą Ci grać zaraz po uruchomieniu pożądanej aplikacji? Te rzeczy warto sprawdzić jeszcze przed weekendem, aby później nie tracić na to czasu.

Jedzenie

Wracając w piątkowy wieczór z pracy zapewnij sobie tyle pudełek z pizzą, aby wystarczyło Ci ich aż do niedzielnego popołudnia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na gotowanie jedzenia czy zamawianie kolejnych porcji. Posiadając zapas pożywienia możesz w odpowiednim momencie włożyć coś do mikrofali i po prostu odgrzać. Podobnie możesz zrobić zresztą ze słoikami, które przywiozłeś po ostatniej wizycie u swoich rodziców. Wszystko to sprawi, że przez cały weekend nie będzie Ci doskwierał głód.

Kawa

Kawa to podstawa do przetrwania w tym trudnym dla Twojego organizmu czasie. W tym przypadku warto zainwestować w jakikolwiek ekspres, którym dysponować będzie pobliski market agd. Dzięki niemu kawa zawsze będzie gorąca i świeża, a na jej parzeniu zaoszczędzimy sporo czasu. Jeśli nie jest to dla nas rozwiązanie, zawsze możemy zakupić popularne izotoniki.

Każdemu graczowi z prawdziwego zdarzenia przystoi raz na jakiś czas zorganizować taki weekend, w którym poświęci swojej ulubionej aplikacji większość czasu. To, że levele same się nie zrobią, wie każdy wyrafinowany gamer, w związku z czym warto zorganizować sobie wolny czas tak, aby w weekend z konsolą nie tracić ani minuty czasu na żadne inne czynności. Mamy nadzieję, że nasze porady Wam w tym pomogą.