Na jakie gry czekają przyszli posiadacze PS4?

0
102
Rate this post

Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery najnowszej konsoli Sony PS 4. Emocji nie brakuje pomimo, że konsola PlayStation 4 jest już w przedsprzedaży. Odłóżmy jednak temat premiery na bok i zajmijmy się kwestią równie istotną – ofertą gier. W końcu to na tym polu użytkownicy będą mogli stwierdzić, urządzenie którego producenta zasługuje na miano najlepszej platformy do gier.

Duże znaczenie w tej batalii będą miały gry ekskluzywnie wydawane specjalnie pod daną platformę, dlatego też warto wspomnieć o najważniejszych pozycjach dedykowanych PlayStation 4. Poniżej przedstawiam 5 tytułów, na które fani japońskiego producenta czekają z niecierpliwością.

1. The Order: 1886

Rzeczywistość wiktoriańskiej epoki miesza się ze światem z odległej przyszłości, który reprezentują główni  bohaterowie oraz ich bronie, wykonane w najnowszej technologii.

2. DriveClub

Fani wyścigów samochodowych będą mogli przetestować potencjał najnowszej konsoli Sony. Nie chodzi tylko o oprawę graficzną; wiodącą rolę mają pełnić także funkcje społecznościowe, dzięki którym jednym z najważniejszych czynników będzie współpraca z innymi graczami.

3.  Knack

Ludzkość musi zwrócić się o pomoc do niezwykłego bohatera, Knacka, aby uchronił ją od nowego zagrożenia – goblinów. Animowana grafika z pewnością przyciągnie przed ekrany młodszych graczy.

4. InFamous: Second Son

Tytuł, który został przedstawiony publiczności tuż po pokazaniu konsoli PS4. Fabuła kolejnej odsłony z serii toczy się 7 lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Przed nowym bohaterem, Delsinem Rowe, bardzo trudna misja. Oby premiera tej niezwykle atrakcyjnej graficznie gry nie okazała się primaaprilisowym żartem (1 kwietnia 2014).

5. Killzone: Shadow Fall

Mocny akcent na zakończenie tego zestawienia. To chyba najbardziej wyczekiwany tytuł spośród wszystkich dedykowanych konsoli PlayStation 4. Oś fabuły tworzy konflikt pomiędzy Helghastami a Vektanami. Pierwsi są ugrupowaniem zdecydowanie bojowym, drudzy przeciwnie – optują za pokojem. Nieliniowa rozgrywka, otwarty świat – to się musi podobać cierpliwie oczekującym fanom pierwszoosobowej strzelanki.

Niezależnie od tego, kiedy ostatecznie nastąpi premiera najnowszej konsoli japońskiego producenta, główne starcie odbędzie się na arenie gier ekskluzywnych. Gracze już licytują się, która platforma zaprezentuje bogatszą i bardziej atrakcyjną ofertę, ale żeby opinie miały poparcie w rzeczywistości, musimy jeszcze trochę poczekać.