W Star Wars: The Old Republic pogramy nawet do 2025 a może i dłużej

0
177
Rate this post

Podczas konferencji przeprowadzonej na Comic-Con, James Ohlen Senior Creative Director z BioWare, powiedział że zbliżający się wielkimi krokami nowy projekt MMO, osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen będzie grą na dekady. Według potwierdzonym już informacji, gracze na starcie otrzymają możliwość eksploracji 19 głównych światów. To jest oczywiście początkowa liczba jak podkreśla Ohlen, nie wliczając w to mniejszych dostępnych do zwiedzenia lokacji. W najbliższych latach, twórcy pragną nadal rozwijać Star Wars: The Old Republic przez dodawanie nowych światów, tak aby w 2025 roku ich liczba wzrosła do 500.

Zapewnienia z konferencji potwierdzają dlaczego Star Wars: The Old Republic, jest najdroższym projektem wyhodowanym przez EA. Przesłanki tego pojawiły się, gdy usłyszeliśmy o pomyśle wyposażenie każdego bohatera grywalnego czy nie grywalnego dar mówienia. 16 aktorów dniami i nocami w zamknięciu i pocie czoła (no dobra bez przesady, trochę to przekoloryzowałem) pracowało na głosami dla postaci z gry. Tutaj mogę nadmienić, że nowy projekt Bethesdy The Elder Scrolls: Skyrim, może pochwalić się liczba 70 aktorów, jednak świat zbudowany na potrzeby The Old Republic, jest zdecydowanie większy.

Premiera Star Wars: The Old Republic, została potwierdzona w zeszłym tygodniu. Na razie wiemy tylko, że gra zadebiutuje w 2011 roku, dokładna data wydania nie została jeszcze udostępniona opinii publicznej. We Wrześniu natomiast mają zostać udostępnione beta testy, na które można zapisywać się na oficjalnej stronie projektu.

Po więcej informacji na temat gry zapraszam tutaj: SWOTR