Opis gry Total War Battles: Kingdom

0
220
Rate this post

Chcesz sprawdzić się w roli stratega, dowódcy wojsk i wizjonera, który da początek nowej cywilizacji? Zapomnij o realiach XXI wieku i zostań władcą średniowiecznego królestwa. Intryga, epickie batalie i taktyczne zagrania to twoja droga do tronu.

 

Pogrążony w chaosie i bezprawiu świat stoi u progu nowego, lepszego początku. Tylko sprawiedliwe rządy potężnego władcy mogą zaprowadzić w królestwie ład i porządek, który pomoże sprowadzić na krainę lata szczęścia i dobrobytu. Sprawy komplikuje jednak fakt, że tron jest jeden, a kandydatów więcej niż wielu…Total War Battles: Kingdom to cross-platformowa gra strategiczna, w której twoją najsilniejszą bronią będzie spryt, zmysł taktyczny i umiejętność gospodarowania zasobami. Jako jeden z możnych lordów staniesz do rywalizacji w grze o najwyższą stawkę, a będzie nią korona. Droga po tytuł króla prowadzi przez niezliczone pojedynki i zaplanowane na wielką skalę, epickie walki, w których setki podległych ci wojaków będą przelewać krew w imię ojczyzny.

Wojna i pokój są w Total War Battles: Kingdom nierozdzielne. Twoją kluczową misją będzie umocnienie i rozbudowa królestwa. Wznoszenie nowych miast, adaptacja dzikich i nieprzyjaznych terenów pozwolą ci rozszerzać strefę wpływów i dobitnie zaznaczać obecność twoich ludów na mapie świata. W polityce wszystko ma jednak swoją cenę. Apetyty na władzę wśród innych lordów nie są wcale mniejsze niż twoje. W praktyce oznacza to… bitwy, bitwy i jeszcze raz bitwy. W przypadku grze free-to-play Total War Battles: Kingdom podczas starć liczą się przede wszystkim twoje umiejętności dowodzenia. Precyzyjne rozkazy i starannie przemyślane zagrania pomogą ci wyjść na prowadzenie w nawet najtrudniejszych potyczkach z innymi graczami online. Czy odważysz się sięgnąć po władzę i zbudujesz kolebkę nowej cywilizacji, która będzie mogła spokojnie istnieć pod twoimi rządami?

Gra w wydaną przez zespół Sega strategię możliwa jest na wielu platformach. Do twojej lordowskiej dyspozycji pozostaje zarówno zarządzanie na tablecie, jak i na PC albo Macu.