Opis gry Game of Thrones Seven Kingdoms

0
217
Rate this post

W pełnym chaosu wirtualnym świecie trwa tradycyjnie nieustanna walka dobra ze złem. Tak samo jak w popularnym amerykańskim serialu, w którego rzeczywistość już teraz możesz wkroczyć online.

 

Podczas, gdy amerykański serial fantasy Game of Thrones Seven Kingdoms, którego fabuła oparta jest na kanwie powieści George’a Martina 'A Song of Ice and Fire’ święci triumf popularności, ty możesz wkroczyć do tego samego świata w grze browserowej Game of Thrones. W darmowej grze czekają na ciebie wyzwania, jakich jeszcze nie widziałeś.

W fantastycznym wirtualnym świecie gry na przegladarkę Game of Thrones Seven Kingdoms przenosisz się do świata, w którym czekają na ciebie liczne niebezpieczeństwa, a na każdym kroku będziesz mógł na własnej skórze przeżyć niezwykłą historię znaną ci z serialu. Fikcyjny świat Westeros stoi przed tobą otworem, odważ się więc i wkrocz do krainy, w której czas płynie zupełnie inaczej, a pory roku ciągną się przez dziesięciolecia skrywając zimą siedem królestw pod pokrywą śniegu.

W grze na przeglądarkę Game of Thrones Seven Kingdoms niestety nie zaznasz smaku sielankowego pokoju, tam bowiem trwają liczne wojny domowe, a ty lądujesz w samym epicentrum konfliktu. W niezwykłym świecie gry czekają na ciebie urozmaicone pojedynki oraz niezliczone misje do podjęcia. Będziesz mógł więc poczuć adrenalinę i przeżyć przygody bohaterów popularnego serialu na własnej skórze.

Game of Thrones Seven Kingdoms gwarantuje ci wymagającą rozrywkę, w której będziesz musiał poddać próbie swe wojownicze umiejętności. Pełen czyhających niebezpieczeństw świat gry Game of Thrones Seven Kingdoms stoi przed tobą otworem. Wystarczy tylko, że do niego wkroczysz.