Katsuro

0
306
3/5 - (1 vote)

Katsuro jest grą w przeglądarce, gdzie możemy przenieść się do dawnej Japonii, kraju samurajów, w którym możemy zostać jednym z nich. Stworzyła ją firma GameForge znana z  wielu hitów. Tytuł istnieje w sieci już od dobrych dwóch lat, ma za sobą szczyt popularności, jednak nadal można znaleźć ludzi, którzy kontynuują tam swą wędrówkę. Wykorzystane tam technologie nie są najnowsze i fanów cukierkowej grafiki może przerazić brak scen walki. Gra jest skierowana raczej do ludzi fascynujących się tematem, w okół którego gra powstała.

W Katsuro wcielamy się w rolę samuraja, który będzie miał okazję walczyć z innymi a celem jest połączenie kraju Ishimo. Musimy zadbać przede wszystkim o wyszkolenie naszego bohatera. Można tego dokonać poprzez ciężki trening, za który zostaniemy wynagrodzeni przez naszego Sensei. mamy tutaj do czynienia z takimi cechami postaci jak siła, zręczność, zwinność, budowa fizyczna i hart ducha. Koszt treningu wzrasta wraz z kolejnymi osiąganymi poziomami, więc najlepiej wybrać sobie te z nich, w których chcemy się specjalizować, nie będziemy raczej w stanie rozbudowywać ich wszystkich do maksimum. W grze czeka na nas wiele misji, które znajdziemy u rusznikarza. Za wykonanie każdej z nich będziemy otrzymywali zarówno honor jak i cenne wynagrodzenie.

Dużo ciekawszą częścią każdej gry jest interakcja z innymi graczami i także w Katsuro jej nie brakuje. Na arenie możemy się spotkać z innymi dzielnymi samurajami i toczyć z nimi walki. Spotykają się oni tutaj, aby walczyć o nieśmiertelną chwałę. Zanim jednak staniemy do walki z najlepszymi warto zadbać o lepsze wyposażenie. Można je zakupić w kilku miejscach: u handlarza pancerzami, na rynku od innych graczy, czy też od alchemika, gdzie nabędziemy różne ulepszające mikstury.

Jak wspomniano na początku grafika w Katsuro nie powali nas na kolana i brakuje nieco znanej z każdej współczesnej produkcji animacji, nie wspominając o grafice 3d. Można to jednak wybaczyć jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że gra istnieje już kilka lat oraz jest w tematyce, którą ciężko spotkać gdzie indziej.

Plusy gry:

  • Niepowielana tematyka

Minusy gry:

  • Nieco wyszła z mody

Adres gry: www.katsuro.pl

Źródło: https://gryporadnik.pl/inwestowanie-dla-poczatkujacych-pierwsze-kroki-na-gieldzie

Poprzedni artykułKapi Hospital
Następny artykułIkariam
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.