Zielone Imperium

0
265
5/5 - (1 vote)

Gra zielone imperium jest pierwszą symulacją gospodarczą, dzięki której gatunek ten zyskał naprawdę wielką popularność i przyciągnął miliony graczy na całym świecie. Jest dostępna w wielu językach, między innymi Niemieckim, Angielskim, Francuskim, oraz oczywiście Polskim.

Zasady są bardzo proste, otrzymujemy swój wirtualny ogródek, a naszym celem jest jego pielęgnacja i uprawa roślin, które następnie będziemy sprzedawali wimpsom – czyli takim śmiesznym klientom. Może się to wydawać na pierwszy rzut oka nieco nudne, ale nie dajcie się zwieść, to tylko pozory o czym przekonał się prawie każdy, kto zdecydował się założyć konto w grze.

Podczas całej tej przygody wspierają nas krasnale, a wśród nich ten najważniejszy – Wiciu Megaplon, z którym mamy przyjemność na samym początku gry. Niestety nie może on już dłużej prowadzić swojego ogrodu, więc przekazuje go nam, abyśmy doprowadzili go do lepszego stanu oraz zarabiali.

Gra zielone imperium to wielka różnorodność roślin, albowiem mamy ich do dyspozycji aż 40, po pewnym czasie możemy także przyjmować zadania, tzw questy, dzięki którym mamy szansę zdobyć dodatkowe punkty do statystyk oraz zarobić krasnalo talary. Wspierać nas będą inne krasnale, a wśród nich krasnal podlewacz, czy krasno zbieracz.

Zielone imperium jest typową grą przeglądarkową, do której nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie. Wystarczy się zarejestrować i możemy zacząć grać.

Plusy gry:

  • Prostota
  • Wciągająca
  • Duża liczba graczy na wszystkich serwerach

Minusy gry:

  • Po dłuższym czasie może niektórych znudzić

Adres gry: www.zieloneimperium.pl

Forum gry: www.forum.zieloneimperium.pl

Źródło: https://okdieta.pl/czy-iniekcja-krystaliczna-jest-skutecznazna-jest-skuteczna-analiza-preparatu-suchy-dom

Poprzedni artykułZagubiona Wyspa
Następny artykułZooMumba
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.