Wild Guns

0
147
Rate this post

Wild Guns jest grą na przeglądarkę, która przeniesie Cię do czasów dzikiego zachodu. Jeżeli jesteś fanem westernów to nie powinieneś się długo zastanawiać, ponieważ jest to tytuł stworzony dla Ciebie. Została stworzona przez zespół Gameforge Productions, znanych z innych wielkich hitów online: Metin2, BattleKnight, Europe1400 i wiele, wiele więcej. Zapewnia to profesjonalne podejście do użytkowników i możemy być pewni, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.

W grze mamy do wyboru trzy główne narody:

  • Kowbojów
  • Meksykanów
  • Indian

Każdy z nich posiada specjalne cechy i umiejętności wyróżniające ich spośród innych i dające przewagę w różnych sytuacjach. Wybór należy tylko do nas i warto zajrzeć najpierw na forum, aby poczytać o zaletach i wadach.

Kolejnym krokiem jest założenie własnej wioski gdzieś po środku opustoszałej prerii. Naszym celem od tej pory powinno się stać jej obrona za wszelką cenę. Powinniśmy starać się zamienić nasze miasteczko w obwarowane i niemożliwe do zdobycia terytorium.

Istnieją dwa sposoby na dalszą kolonizację:

  • Zajęcie pustej wioski
  • Przejęcie czyjejś wioski

Oczywiście w drugim przypadku musimy posiadać wojsko, które nam w tym pomoże. W tym celu najpierw powinniśmy wybudować specjalny budynek – koszary, gdzie następuje produkcja jednostek. Jeśli jesteśmy nowym graczem to na szczęście posiadamy protekcję przed atakiem innych, jednak powinniśmy szybko się mobilizować, ponieważ po 7 dniach od dnia rejestracji przestaje ona obowiązywać.

Wild Guns jest grą, która swoim wyglądem i schematem gry przypomina inne gry strategiczne, między innymi Traviana – zarówno mapa jak i sama osada jest tam bardzo podobna. Jego fani nie powinni być więc zawiedzeni i stosunkowo łatwo powinni odnaleźć się w nowej grze. Nie powinniśmy się spodziewać fajerwerków jeżeli chodzi o grafikę, w końcu jest to strategia i najważniejszy jest tu sam system, który pozwoli wygrać tylko najbardziej doświadczonym graczom.

Plusy gry:

  • dopracowanie
  • przejrzysty interfejs gry
  • gra, w której liczy się doświadczenie

Minusy gry:

  • istnieją boty, które są wykorzystywane do oszukiwania w grze

Adres gry:www.wildguns.pl

Adres forum: www.board.wildguns.pl

Poprzedni artykułWenecjanin
Następny artykułWolni Farmerzy
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.