War of Titans

0
147
Rate this post

Starożytny Rzym i walki gladiatorów dziś przenoszą się na ekrany naszych komputerów. Firma Big Point oferuje nam kolejną świetną grę – War of Titans. Przy rejestracji mamy do wyboru kilka światów , wybieramy oczywiście ten, który najbardziej nam odpowiada(najczęściej europejski).

Po pierwszym zalogowaniu do gry widzimy okno podobne do innych gier przeglądarkowych i nie robi to specjalnego wrażenia. Mamy do wyboru wszystkie podstawowe opcje gry w tym mapę, obóz, targowisko i kilka dodatkowych dotyczących naszego profilu i statystyk.

Mapa pozwala na poruszanie się po świecie gry i przemieszczanie między miastami. Pozwoli to na wykonywanie różnych misji oraz korzystanie z innych targowisk. Do kupna mamy wiele przedmiotów zaczynając od borni, wśród których mamy do wyboru kije, topory, czy miecze. Dzięki nabyciu zbroi, czy lepszego stopu metali możemy podwyższyć wartość swoich umiejętności jak punkty ataku, czy obrony. Do zapłaty korzystamy ze srebra. W grze istnieje także waluta premium, czyli złoto, za które możemy kupić specjalne pakiety, które obniżają koszty zakupu przedmiotów, lub dają dodatkowy zysk złotych i srebrnych monet.

Główną częścią gry jest arena. Tutaj trzeba podkreślić, że jest ona wykonana w grafice 3D i możemy się po niej dowolnie poruszać dzięki klawiaturze. Jest to naprawdę miła odmiana od często spotykanych gier typu kliknij, kliknij, kliknij… Na arenie możemy walczyć z innymi graczami, oraz ze zwierzętami. Co jakiś czas pojawiają się tam także paczki z monetami. Dzięki zwycięstwom zdobywamy doświadczenie, które podnosi nasz poziom, którego stan możemy podglądać w obozie. Znajduje się tam szkoła gladiatorów, gdzie wyszkolimy swojego gladiatora na prawdziwego niepokonanego wojownika. Istnieje również możliwość kupna pomocnika walczącego dla nas arenie.

Trzeba przyznać, że War of Titans robi niesamowite wrażenie głównie dzięki świetnej grafice 3D. Dzięki swojej rozbudowie musi minąć trochę czasu zanim poznamy wszystkie szczegóły gry oraz dojdziemy do etapu gdzie będziemy w stanie być na szczytach rankingów. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu tą grę.

Plusy gry:

  • Super grafika 3D
  • Dużo opcji
  • Spory świat
  • Nie nudzi się szybko

Minusy gry:

  • Opcje premium są drogie
  • Dzięki zaawansowanej grafice mija chwila zanim się załaduje

Adres gry: www.waroftitans.pl

Adres forum: www.pl.board.bigpoint.com/waroftitans/

Poprzedni artykułUrban Rivals
Następny artykułWar2 Glory
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.