XBlaster

0
205
Rate this post

XBlaster jest grą, w której możemy wygrać prawdziwą gotówkę, a konkretnie nawet 10.000 euro co miesiąc. Kwotę otrzymuje gracz, który podczas specjalnie zorganizowanego turnieju o Jackpot zbierze najwięcej punktów z różnokolorowych skrzynek. Udział w nich jest całkowicie darmowy więc warto próbować swoich sił.

Wracając do samej gry… XBlaster jest grą przeglądarkową, która rozgrywa się po roku 2053. Miała wtedy miejsce straszna wojna o ostatnie surowce na Ziemi. Była ona wyniszczająca i przetrwało niewielu ludzi. Postanowili oni założyć nową kulturę, która świetnie dopasuje się do nowych warunków i tak powstały mechy. Czyli roboty, dzięki którym możliwe jest zbieranie surowców. Oczywiście trwa o nie zażarta rywalizacja i często będziemy atakowani przez roboty bojowe innego typu. Wyróżniamy ich trzy rodzaje:

  • Ranger charakteryzuje się zwrotnością i szybkością. Przewyższa w tym swoich dwóch bezpośrednich rywali. Niestety z tego powodu nie może być wyposażony w ciężkie bronie, lecz na szczęście z pomocą przychodzi pakiet nitro, który da nam chwilowe ekstremalne przyspieszenie. Dodatkowo jego działo jonowe zadaje 30% obrażeń Hunterom.
  • Defender to jak sama nazwa wskazuje głównie robot obronny. Potrafi on wygenerować specjalną osłonę, która będzie nie do przebicia. Jest też wyposażony w świetne bronie: laser i działo impulsowe. Zadaje 30% więcej obrażeń Rangerom
  • Hunter to wyspecjalizowany robot bojowy, do którego możemy zamontować najcięższe bronie. Dzięki pociskom poszukującym jest świetnym wyborem dla graczy, którzy lubią atakować. Jego działo plazmowe zadaje 30% więcej szkód Defenderom.

Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym w oknie naszej przeglądarki. Walkom towarzyszom liczne animowane wybuchy i dźwięki co podnosi grywalność. Poruszamy się za pomocą klawiatury przemierzając magazyny w poszukiwaniu pudeł z surowcami. Po drodze musimy stawić czoło innym graczom, a za ich pokonanie dostajemy dodatkowe punkty doświadczenia.

Plusy gry:

  • Rozgrywka czasu rzeczywistego z innymi graczami
  • Grafika 3D z dźwiękami
  • Nowy niepowielany pomysł na grę
  • Możliwość wygrania prawdziwych pieniędzy

Minusy gry:

  • Czasami trochę długo się ładuje
  • Jeszcze niezbyt popularna w Polsce

Adres gry: www.xblaster.pl

Forum gry: www.pl.board.bigpoint.com/xblaster/

XBlaster – zostań pilotem mecha i walcz o prawdziwą gotówkę

Xblaster to gra, w której wcielamy się w rolę pilota jednego z trzech robotów w odległej przyszłości. Ciekawym dodatkiem jest możliwość wygrania nawet 10 000 euro.