Opis gry Arenas of Glory

0
252
Rate this post

W antycznym koloseum walczysz w trzymających w napięciu bitwach. Weź miecz do ręki i pokaż na arenie, co potrafisz. Zmierz się oko w oko z innymi bohaterami…

 

W grze Arenas of Glory zwiedzasz antyczne koloseum. Wciel się w rolę gladiatora i zabawiaj publiczność podczas walk. Jako gladiator przeciągasz publiczność na swoją stronę i walczysz nie tylko o zwycięstwo, lecz też o władzę i honor. Stwórz niezwykłego bohatera i zostań nieprawdopodobną legendą.

Do wyboru masz trzech gladiatorów: Versus jest bardzo szybki, Magnus wykazuje się odwagą i dzielnością, a Priscus odznacza się ogromną siłę. Wybierz jednego z trzech gladiatorów i udaj się na pierwszą bitwę w antycznym koloseum.

Pamiętaj, że trening twojego gladiatora jest bardzo ważny. Dzięki treningowi zmienia się również wygląd twojego gladiatora, czyli staje się on coraz silniejszy i bardziej wytrzymały. Właśnie takich gladiatorów publiczność lubi!

W grze Arenas of Glory zaczynasz w szóstej lidze jako nowicjusz. Udowodnij w tej lidze swoje umiejętności bitewne i przejdź do lepszej ligi. Wykonując różne zadania spotykasz na swojej drodze niezwykłych wrogów oraz rozwijasz swoje umiejętności.

Na arenie mierzysz się oko w oko z wrogim gladiatorem. W Arenas of Glory każda arena różni się od następnej. Myszką kierujesz swoim gladiatorem na arenie i omijasz w ten sposób wszystkie przeszkody. W czasie bitwy możesz uruchomić za pomocą klawiszy specjalne umiejętności, które pomogą ci w trudnej walce.

Przy odrobinie szczęścia oraz posiadając dobrą taktykę w walce przejdziesz już niebawem do pierwszej ligi, a mianowicie do ligi Colosseum Romae.