Opis gry World of Tanks Blitz

0
223
Rate this post

Weź do ręki tablet i zasiądź za sterem czołgu. W World of Tanks Blitz czeka ciebie podobnie solidna akcja, jak już World of Tanks. Jednak tym razem pojazdy pancerne sterujesz za pomocą swoich zwinnych palców na displayu tableta.

 

W mobilnej wersji gry akcji World of Tanks stoi do twojej dyspozycji ponad 100 pojazdów pancerncych. Do wyboru masz nie tylko czołgi niemieckie, ale i też rosyjskie, a ponadto pojazdy produkcji amerykańskiej. Zwinne czołgi lekkie czy olbrzymie pojazdy pancerne – jedynie ty decydujesz, jakim czołgiem wyruszysz na pola bitewne. Każdy pojazd wojenny posiada zalety i wady oraz szczególne cechy dotyczące mocy silnika, opancerzenia i tak podobnie. Ale bez obaw: w trakcie darmowej gry na tablety będziesz mógł wypróbować różne czołgi, pierwszy przez ciebie wybrany pojazd pancerny nie koniecznie musi być twoim stałym towarzyszem. Prędzej czy później znajdziesz się za sterami lekkich, średnich i ciężkich jednostek. Oczywiście w grze otrzymujesz również dostęp do niszczycieli czołgów.
W tytule free-to-play World of Tanks Blitz sterujesz czołgi zgrabnie twoimi paluszkami. Na wirtualnych polach bitewnych walczą dwie rywalizujące grupy, składające się z siedmiu użytkowników po każdej stronie. Tak więc 14 czołgów, bezlitośnie toczących walki, zadba o dobrą porcję akcji na displayu twojego iPada, a przyszłości nawet iPhona lub smartfona z systemem Android!

Każdy gracz tytułu World of Tanks wie, że podczas walki liczą się nie tylko szybkie i sprytne decyzje, ale i też kamuflaż oraz osłona. Ukrywając się na przykład za przeszkodami, nie zostaniesz tak szybko wypatrzony, jak na samym środku polanki. W World of Tanks Blitz warto jest rozglądać się nie tylko za wrogimi graczami, ale i również za następną możliwością osłony.

Darmowa gra zostanie wydana przez studio Wargaming na smartfony i tablety z Androidem i iOS.