Opis gry Kartuga

0
218
Rate this post

Pirackie przygody wzywają każdego, komu nie straszne są morskie potwory i pełen tajemnic świat czekający na odkrycie. Pełna akcji gra przeniesie cię w świat pełen pirackich wyzwań.

 

Przygotuj się na pełne akcji pojedynki na otwartym morzu, które przeżyjesz na pokładzie własnego pirackiego okrętu. Gra z gatunku RPG utrzymana w grafice 3D zagwarantuje ci niezapomniane przeżycia, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Przeglądarkowa gra Kartuga to marzenie każdego pirata, tutaj wkraczasz bowiem do pirackiego świata, wybierasz własny okręt i wyruszasz na spotkanie przygody.

Twoim zadaniem będzie rabowanie, plądrowanie, podbijanie kolejnych terytoriów i pokonywanie coraz trudniejszych przeciwników, aby stać się w efekcie postrachem mórz, którego imię wywołuje ciarki na plecach. Aby zasłużyć jednak na miano nieustraszonego pirata będziesz musiał uprzednio wykazać się na polu walki. Polem walki są bezkresne wody oceanów, na których czekają cię nie tylko morskie potwory, ale także inni piraci, żądni przejęcia twojego cennego statku.

Do twojej dyspozycji masz liczne klasy statków, takie jak niszczycielski Destroyer, potężny Protector, lub też Engineer. Uprzednio zanalizuj ich mocne i słabe strony, by wybrać właśnie ten, który poprowadzi cię do zwycięstwa. Czekają na ciebie otworem ekscytujące mapy przeogromnego świata gry przeglądarkowej Kartuga, na których będziesz mógł zmierzyć się ze swoimi słabościami. Każdy z trzech dystryktów w świecie gry 3D Kartuga charakteryzuje się własnymi frakcjami, odrębnymi możliwościami oraz ukrytymi skarbami.

Zbieraj cenne punkty doświadczenia w grze, dzięki nim szybciej będziesz wspinał się na kolejne szczeble prackiej kariery w grze Kartuga. Odblokują się wówczas przed tobą nowe itemy oraz rodzaje statków. Wyrusz więc na spotkanie przygody w świecie gry Kartuga, czekają na ciebie epickie bitwy morskie oraz pasjonujący tryb PvP, w którym zbierzesz zasłużone zwycięstwo i wartościowe zagrody dla siebie i swojej pirackiej załogi.