Opis gry Terminator Salvation

0
165
Rate this post

Jest 2018 rok, świat leży w gruzach. Maszyny chciały wyeliminować całą ludzkość. Ale ich plan się nie powiódł. Teraz toczą się ostre starcia w tym mrocznym świecie.

 

Na początku gry Terminator Salvation musisz wybrać jedną ze stron. Czy chcesz walczyć po stronie maszyn i zlikwidować każdego człowieka na tym świecie? Czy zdecydujesz się stanąć po stronie małej grupy niedobitków ludzkości, która nie cofnie przed niczym podczas walki?

W grze online Terminator Salvation podejmujesz mnóstwo misji. Każde wykonane przez ciebie zadanie przybliża twoją stronę do zwycięstwa. Oczywiście rozwijasz przy tym również zdolności twojego bohatera, który staje się coraz mocniejszy i potężniejszy. Krok za krokiem zbierasz punkty doświadczenia podczas walk i zwiększasz siłę twojego śmiałka za pomocą medycznych środków oraz technologicznej broni.

Człowiek czy maszyna – Wybierz jedną ze stron i walcz tylko dla niej! Jedynie ty decydujesz, której grupie pomożesz przetrwać w tym zniszczonym świecie. W grze na przeglądarkę Terminator Salvation czekają na ciebie urozmaicone, emocjonujące wyzwania, którym musisz dzielnie stawić czoła.

Spraw, aby twój bohater był uzbrojony w potężną broń. Pamiętaj, że tylko potężni i sławni bohaterowie mogą przetrwać w świecie gry Terminator Salvation.