Opis gry Demon Crusade

0
248
Rate this post

Zanurz się w klimatycznym fantastycznym świecie, w którym na każdym kroku napotkasz magię. Wybierz swojego bohatera, przeżywaj nim niesamowite przygody i zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia, stając się najpotężniejszym wojownikiem Demon Crusade.

 

Wyobraź sobie świat, którym rządzi Devil King, a ludzie są tymi obcymi. Świat, który zamieszkują demony, a ludzkie uczucia i zachowania są nieznane. To właśnie świat Demon Crusade, darmowego strategicznego RPG stworzonego przez Ngames. Jeżeli tęsknisz za klasycznymi grami, w których przeżywałeś przygody przesuwając się w bok ekranu, to poczujesz się tu jak w domu. Demon Crusade oferuje piękne zaprojektowane w dwuwymiarowej grafice mapy, na których będziesz toczył zacięte turowe bitwy przeciw napotkanym przeciwnikom.

W tej grze przygodowej na przeglądarki będziesz mógł na początku swojej wędrówki wybrać jedną z 3 różnych klas postaci. Wśród nich znajdziesz silnego w walce w zwarciu wojownika, atakującego z dystansu zręcznego strzelca oraz władającego potężnymi czarami bojowymi i leczącymi maga. Każda z klas ma swoje wady i zalety. Dlatego powinieneś dobrać postać do swojego ulubionego stylu gry wybierając pomiędzy różnymi statystykami, umiejętnościami, co się z tym wiąże strategiami gry.

Jeżeli bałeś się, że będziesz musiał samotnie walczyć z hordami przeciwników, to nie musisz się przejmować. W Demon Crusade będziesz mógł przywołać do pomocy ponad 40 różnych towarzyszy broni, którzy dzielą się na 4 główne kategorie: wojowników, strzelców, magów i warlocków. Jako, że do twojej drużyny może dołączyć 5 innych członków, postaraj się skonstruować ją tak, aby dawała ci jak największa przewagę na polu bitwy. Oprócz tego w grze spotkasz także wielu innych graczy, z którymi będziesz mógł tworzyć gildie i wspólnie przeżywać przygody w tym fantastycznym świecie.
Demon Crusade jest dostępne za darmo i można w niego grać na dowolnej przeglądarce internetowej. Jedyne co należy zrobić, to zarejestrować konto i już można zanurzyć się w magiczną przygodę.