Opis gry Bleach Online

0
283
Rate this post

Bleach Online to RPG na przeglądarki w świecie znanym z kultowej mangi i anime. W grze spotkasz wiele znajomych osób, a twój bohater będzie posiadał takie same umiejętności jak postaci znane z Bleach.

 

Twoja przygoda w świecie Bleach Online rozpoczyna się w momencie, gdy budzisz się po tysiącletnim śnie, spowodowanym poważnymi ranami i stwierdzasz, że nic nie pamiętasz. Kapitan Yamamoto, który cię wcześniej uratował, wysyła cię do świata ludzi abyś odszukał swoją zagubioną przeszłość. Wśród śmiertelników poznajesz Ichigo i jego przyjaciół. Niestety z powodu spisku Aizenów zostajecie wzięci za niebezpiecznych rebeliantów. Czy uda ci się uratować siebie i swoich przyjaciół?

Podczas gry będziesz wykonywał różne zadania i toczył zacięte walki, ścierając się z potężnymi przeciwnikami komputerowymi, a także z innymi graczami online na arenach, zdobywając przy tym doświadczenie i majątek. Będziesz mógł rekrutować nowych partnerów, tworzyć z nimi grupy i przygotowywać różne strategie próbując swoich sił w walkach z niebezpiecznymi bossami. Twoje przygody będą toczyły się pomiędzy trzema światami – świecie ludzi, społeczeństwie dusz i w kręgu świętości.

Do wyboru będziesz miał jedną z 3 postaci w wersji żeńskiej i męskiej. Będą to Ghost Blade, Spirit Blade i Kido. Każde z nich charakteryzuje się innymi umiejętnościami i stylem gry. Ghost Blade skupiają się na walce wręcz, Spirit Blade są strzelcami, natomiast Kido zajmują się wspieraniem sojuszników i rozpraszaniem przeciwników. Walka odbywa się turowo, a ruchy każdego z uczestników potyczki ustalane są przez jego prędkość. Rozwijając swoją postać będziesz zdobywał nowe umiejętności, bronie, ekwipunek i magiczne kamienie dusz, dzięki którym twoja postać stanie się jeszcze silniejsza.

Bleach Online na przeglądarki zabierze cię w świat znany z komiksów i filmów animowanych, a dzięki ręcznie rysowanym i animowanym postaciom gra z powodzeniem utrzymuje klimat oryginalnej mangi.