Opis gry Super Hero Squad Online

0
227
Rate this post

Marvel stworzył świetnych bohaterów komiksowych. Również ty chcesz na pewno wcielić się w rolę twojego ulubionego bohatera. W tej grze jest to nareszcie możliwe!

 

W grze RPG Super Hero Squad Online akcja toczy się w kolorowym świecie bohaterów znanych z komiksów. Na pewno znasz takie legendy jak Hulk, Iron Man, Spiderman czy też Wolverine – tylko ty wybierasz w tej grze twoją ulubioną postać.

Jako jeden z licznych bohaterów wybierasz się w wielki barwny świat gry Super Hero Squad Online i bronisz miasta przed złem – jesteś mianowicie odpowiedzialny za ochronę miasta Super Hero City. Czeka na ciebie wiele zadań i wyzwań. W grze Super Hero Squad Online nudy na pewno nie zaznasz. Codziennie zgraje opryszków próbują wprowadzić chaos do miasta.

Jak przystało na prawdziwego bohatera, potrzebujesz oczywiście supermocy. Wybierz w grze Super Hero Squad Online twoją wymarzoną supermoc i walcz na przykład za pomocą promieni lasera. Za każdego pokonanego wroga otrzymujesz cenne punkty doświadczenia. Jeżeli uzbierałeś już dosyć punktów, to przejdziesz na wyższy poziom i rozwiniesz twoje umiejętności.

Każdy bohater wie, że aby pokonać zło, trzeba zwalczać je wraz z przyjaciółmi. W grze Super Hero Squad Online wraz z innymi super-bohaterami osiedlasz się w mieście. Ramię w ramię walczycie z waszymi wrogami.