Opis gry Dungeon Empires

0
233
Rate this post

Stwórz podziemne królestwo, w lochach którego umiejętności innych graczy będą wystawione na próbę. Twoje komnaty strachu zapełniasz podstępnymi zombie, golemami oraz smokami..

 

W grze browserowej Dungeon Empires w technice 3D, w mrocznym podziemnym świecie czekają na ciebie złośliwe potwory i liczne niebezpieczeństwa. Toczysz zażarte boje z godnymi walki stworzeniami i przemierzasz lochy wybudowane przez innych graczy.

W grze RPG Dungeon Empires projektujesz i budujesz rozległe lochy. Jako budowniczy tworzysz wyjątkowe komnaty strachu naszpikowane pułapkami, które pozostali gracze przemierzają na własną rękę. Groźne potwory grasujące w twoich lochach przestraszą niejednego wrogiego gracza.
Masz dużą dowolność w procesie tworzenia swojego labiryntu lochów. Masz do wyboru różne elementy wyposażenia i opcje dotyczące wyglądu i budowy twoich podziemi. Jeżeli innemu graczowi nie uda się ograbić twojego lochu, czeka na ciebie mała nagroda. Każdy gracz, który odniósł porażkę w twoich lochach, opuszcza je pozostawiając po sobie cenny łup.

Udaj się do mrocznego świata tej gry przeglądarkowej z grafiką 3D i podbijaj lochy innych graczy. Podczas podróży przez lochy spotkasz na swojej drodze zombie i smoki, z którymi musisz walczyć. Jeżeli trafisz na potwory zahartowane w boju, wtedy nie przyjdzie ci łatwo złupić obce lochy. Wraz ze swoim bohaterem zbierasz doświadczenie i ulepszasz swoje umiejętności. W grze Dungeon Empires toczysz walki turowe z wrednymi kreaturami i przy odrobinie zdolności i za pomocą nowego uzbrojenia wygrywasz je.

Jeżeli uda ci się splądrować loch przeciwnika, otrzymasz wtedy nowe pomieszczenia i potwory do wykorzystania we własnych podziemiach. Ulepszaj w grze Dungeon Empires zdolności twojego bohatera, wystawiaj na próbę twoje umiejętności walki i rzucaj wyzwania nieprzyjacielskim graczom.