Opis gry Kings and Legends

0
226
Rate this post

W karcianej grze na przeglądarkę wyzywasz innych graczy na pojedynki. Powiększaj stopniowo twoją kolekcję kart i polepszaj pozycję w rankingu globalnym.

 

Kings and Legends jest karcianą grą online, w którą grasz poprzez przeglądarkę internetową. W pojedynkach pokazujesz, na co ciebie stać, a równocześnie odblokowujesz stopniowo nowe i – przy odrobinie szczęścia – lepsze karty do własnej kolekcji. W trakcie gry dysponujesz licznymi groźnymi stworzeniami, a ponadto zdobywasz coraz lepsze, a zarazem ciekawsze, umiejętności. Z czasem opanujesz zmyślne strategie, dzięki którym masz dobre szanse na wygraną.

Przede wszystkim spędzasz czas grając w trybie PvP. Tutaj mierzysz się jedynie z jednym graczem, podczas gdy na arenie walczy do 8 śmiałków naraz. Jeśli faworyzujesz tryby kooperatywne, powinieneś stawić czoło wyzwaniom zwanym Challenge. W tym wypadku łączysz się z trzema innymi graczami, wraz z którymi będziesz walczył przeciwko wrogiej drużynie. W Ascension Tower czekają ciebie natomiast pojedynki będące z każdym wyższym poziomem coraz trudniejsze. Gra free-to-play Kings and Legends osadzona jest w mistycznym świecie, w którym magiczne moce są wszechobecne. Od nadzwyczajnych stworzeń do tajemniczych cudów – nastaw się na typowe elementy gier fantasy w Kings and Legends.

Do twojej dyspozycji stoją cztery klasy bohaterów, mianowicie wojownik, kapłan, mag i strzelec. Każda klasa przekonuje własnymi umiejętnościami, koniecznymi na zwycięskie partię. Podczas gdy kapłan faworyzuje leczące moce, wojownik sięga po swój miecz, którym chętnie przemawia i neutralizuje wrogie stworzenia. Wcielając się w jednego śmiałka, powinieneś więc zwrócić uwagę na indywidualne umiejętności każdej klasy stojącej do wyboru.